Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Loading...
oc: En cors de cargament...
