Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Loading...
pl: Wczytuję...

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki
