Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
