Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Loading...
sv: Laddar...
