Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...
