Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Loading...
tr: Yükleniyor...
