Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
