Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: Capture
uk: Захопити

en: Camera
uk: Камера

en: Try again
uk: Спробувати ще раз

en: Your photo
uk: Ваша світлина
