Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Camera
vi: Máy ảnh
