Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Bottom
az: Aşağı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
