Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
