Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Bottom
da: Bund

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Loading...
da: Indlæser...

en: Overlay opacity
da: Gennemsigtighed af overlejring

en: Capture
da: Hævning
