Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Loading...
el: Φορτώνει...
