Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Loading...
eu: Kargatzen...
