Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Loading...
fi: Ladataan...
