Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Overlay opacity
hu: Átfedés átlátszatlansága
