Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Loading...
ja: ロード中…

en: Overlay opacity
ja: オーバーレイの不透明度
