Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
