Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...
