Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Top
mn: Дээд

en: Bottom
mn: Доод

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...
