Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
