Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Capture
nl: Vastleggen
