Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Loading...
ru: Загрузка...

en: Overlay opacity
ru: Прозрачность перекрытия
