Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Capture
sk: Zachytiť
