Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Loading...
sl: Nalagam ...
