Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Top
te: పైన

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
