Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Capture
cs: Zachytit
