Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Loading...
et: Laadimine...
