Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...
