Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं

en: Loading...
hi: लोड हो रहा है...
