Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...
