Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Loading...
kn: ಲೋಡ್ ಆಗುತ್ತಿದೆ...
