Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Loading...
pt: Carregando...
