Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Capture
ro: Captură
