Webcam Snapshot (7.x-1.0-rc2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Loading...
th: กำลังโหลด...

en: Your browser does not support the video tag.
th: เบราว์เซอร์ของคุณไม่สนับสนุนแท็กวิดีโอ
