Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to bo translation catalogue (253 entries)

en: Home
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་མ།

en: Slideshow
bo: སྒྲོན་བརྙན།

en: Title
bo: ཁ་བྱང་།

en: Pages
bo: དྲ་ངོས།

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས།

en: Reset to defaults
bo: སོར་འཇོག་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: delete
bo: སུབ་པ།

en: Status
bo: རྣམ་པ།

en: Delete
bo: སུབ་པ།

en: Operations
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: Content
bo: ནང་དོན།

en: Value
bo: ཐང་།

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Email address
bo: འཕྲིན་ཡིག་གི་ཤག་གནས།

en: Type
bo: རིགས།

en: Author
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: List
bo: རེའུ་མིག

en: Cancel
bo: དོར་བ།

en: Remove
bo: སྤོ་འདུད།

en: Description
bo: གསལ་བཤད།

en: Language
bo: སྐད་རིགས།

en: more
bo: དེ་ལས་མང་།

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའི་མཛུབ་སྟོན་གསལ་བཤད།

en: Disabled
bo: སྤྱོད་འགོག

en: Enabled
bo: འགོ་སློང་བ།

en: Administration
bo: དོ་དམ།

en: Comments
bo: དཔྱད་བརྗོད།

en: Priority
bo: སྔོན་ཐོབ།

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ།

en: not verified
bo: ར་སྤྲོད་བྱེད་མེད་པ།

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: On
bo: ཁ་འབྱེད་པ།

en: Block title
bo: ཁུལ་དུམ་ཁ་བྱང་།

en: Taxonomy
bo: རིགས།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: No
bo: མིན།

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས།

en: Categories
bo: རིགས་དབྱེ་བ།

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: File
bo: ཡིག་ཆ།

en: Edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས།

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང་།

en: Links
bo: ལོང་སྤྲེལ།

en: Search
bo: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
bo: བསྐྱུར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: སྒྲིག་འགོད་མངོན་པ།

en: This action cannot be undone.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་འདི་སོར་ཆུད་བྱེད་མི་ནུས།

en: Message
bo: གནས་འཕྲིན།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ཡང་ལྗེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: Center
bo: འབྲིང་།

en: Types
bo: རིགས་གྲས།

en: none
bo: མེད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད།

en: Feed
bo: ས་བོན།

en: Name
bo: མིང་།

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་སྔོན་མར་ལོག་པ།

en: up
bo: ཡར་ཕྱོགས།

en: Go to parent page
bo: ངོས་གོང་མར་ལོག་པ།

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འཇུག་པ།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན།

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན།

en: Node ID
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་ID

en: Label
bo: གདོང་འཛར།

en: Save
bo: ཉེར་ཚགས།

en: Help
bo: རོག་རམ།

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས།

en: Default
bo: སོག་བཞག

en: Background
bo: རྒྱབ་ལྗོངས།

en: Top
bo: ཀླད་དུ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོམ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: URL
bo: དྲ་གནས།

en: Display
bo: མངོན་པ།

en: Feed URL
bo: ས་བོན་（Feed）ཡི་ཤག་གནས།

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name མེད་པ།

en: Text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བ།

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Total
bo: བསྡོམས་པའི་

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་འཚོལ་བཤེར།

en: Unknown
bo: མ་ཤེས་པ།

en: Titles
bo: ཁ་བྱང་།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ ID

en: Options
bo: གདམ་ཚན།

en: Created
bo: བཙུགས་ཚར།

en: Create
bo: གསར་འཛུགས།

en: Separator
bo: མཚམས་གཅོད་རྟགས།

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: དངོས་ནས་ %title སུབ་བམ།

en: All
bo: ཡོད་ཚད།

en: Active
bo: ནུས་ཡོད་ཀྱི་

en: Last post
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང་།

en: Page
bo: དྲ་ངོས།

en: Bottom
bo: ཞབས་སུ།

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་།

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Url
bo: དྲ་གནས།

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Never
bo: དངོས་ནས་མི་བྱེད།

en: Your changes have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས།

en: Header
bo: ཁ་བྱང་།

en: Left sidebar
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Footer
bo: ཤོག་ཞབས།

en: Custom
bo: རང་སྒྲིག

en: Visibility
bo: མངོན་འཆར།

en: Revision ID
bo: པར་གཞི་ ID

en: Published
bo: སྤེལ་ཚར་བ།

en: Signature
bo: མིང་འགོད་པ།

en: Term name
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཤག་གནས།

en: Severity
bo: ཚབས་ཆེ་བ།

en: Fields
bo: ཡིག་དུམ

en: Contains
bo: ཚུད་པ།

en: Overridden
bo: ཁེབས་པ།

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང་།

en: configure
bo: སྡེབ་སྒྲིག

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Updated:
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: Nodes
bo: ཚིག་ཚེགས།

en: Medium
bo: འབྲིང་རིམ།

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Address
bo: ས་གནས།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Terms
bo: རིགས་དབྱེ་བ

en: Desc
bo: ཐུར་རིམ།

en: Owner
bo: དབང་མཁན།

en: Border
bo: མཐའ་སྒྲོམ།

en: Method
bo: བྱེད་སྟངས།

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ།

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ།

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ།

en: April
bo: ཟླ་བཞི་པ།

en: May
bo: ཟླ་ལྔ་པ།

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ།

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ།

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ།

en: September
bo: ཟླ་དགུ་པ།

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ།

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ།

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ།

en: Forum
bo: གླེང་སྟེགས།

en: Configuration
bo: ལྡེབ་སྒྲིག

en: Text color
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་ཁ་མདོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད།

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་ཐོ་འགོད།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་སྣོན་པ།

en: Case
bo: བྲིས་ཆེ་ཆུང་།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: Anonymous
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Override
bo: བརྗེ་འབྲི།

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་རྟགས།

en: Order
bo: མངག་ཐོ།

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Term description
bo: ཐ་སྙད་ཞིབ་བརྗོད།

en: Defaults
bo: སོར་འཇོག

en: You have to specify a valid date.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚེས་གྲངས་ནུས་ལྡན་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: Sort by
bo: རིམ་སྒྲིག་གི་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་དུས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས།

en: American Samoa
bo: ས་མོ་ཡ་ཤར་མ།

en: Georgia
bo: ཀེ་ཨོར་ཀི་ཡ།

en: Guam
bo: ཀོམ་གླིང་ཕྲན།

en: Marshall Islands
bo: མར་ཧྲོར་གླིང་ཚོམ།

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།

en: Palau
bo: ཕ་ལའོ་གླིང་ཚོམ།

en: Puerto Rico
bo: ཕུར་ཐོ་རི་ཁོ།

en: Size of textfield
bo: ཡིག་རྐྱང་ཚང་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymousལ་སྟོང་ཆ་འཇོག་རོགས།

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས།

en: Sources
bo: ཁུངས།

en: ‹ previous
bo: ‹ མདུན་ཕྱོགས།

en: next ›
bo: རྒྱབ་ཕྱོགས། ›

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དཔྱད་ཡིག་ལྟ་བ།

en: Source
bo: ཁུངས།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Alignment
bo: སྙོམས་སྒྲིག

en: Revert
bo: སོར་ཆུབ།

en: Create new account
bo: རྩིས་ཐེམ་མིང་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན།

en: Blocked
bo: བཀག་པ།

en: or
bo: ཡང་ན།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Allowed file extensions
bo: བྱ་རུང་བའི་ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: Apply
bo: སྤྱོད་པ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས།

en: Bold
bo: ཤ་ཆེན།

en: Permalink
bo: གཏན་དུ་སྤྲེལ་བ།

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ།

en: Parser
bo: ཞིབ་འགྲེལ་ཆས།

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: Offset
bo: གཡོ་སྤོའི་ཚད།

en: Rounded corners
bo: ཟླུམ་ཟུར།

en: contains
bo: ཚུད་པ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་།

en: Text to display
bo: མངོན་པར་བྱེད་པའི་ཡིག་རྐྱང་།

en: Target
bo: དམིགས་ཡུལ།

en: Create @name
bo: @name གསར་འཛུགས།

en: Entity type
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་རིགས།

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རྩིས་ཐམ།

en: Importing
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: Button text
bo: མཐེབ་གཅུས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Display format
bo: རྣམ་གཞག་མངོན་འཆར།

en: off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Line item label
bo: རྣམ་གྲངས་ཀྱི་གདོང་འཛར།

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: ན་འགོ་རྩོམ་པ།

en: Secondary tabs
bo: གདོང་འཛར་ཕེལ་བ།

en: This will override any other link you have set.
bo: འདིས་ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པའི་སྦྲེལ་མཐུད་གང་རུང་ཞིག་གབ་པར་བྱེད།

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་སུབ་པ།

en: Multilingual support
bo: སྐད་མང་རྒྱབ་སྐྱོར།

en: Secondary
bo: ཕེལ་བ།

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་མཐུད་རྩོམ་སྒྲིག

en: Upper case
bo: ཆེ་འབྲི།

en: Lower case
bo: ཆུང་འབྲི།

en: The title of the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་ཁ་བྱང་།

en: Created year + month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ་+ཟླ་བ།

en: Created year
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ལོ།

en: Created month
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཟླ་བ།

en: Created day
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་ཉིན་མོ།

en: Created week
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་པའི་གཟའ་འཁོར།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་སྡེ་ཚན་གྱི་གྲངས།

en: - All -
bo: - ཡོད་ཚད། -

en: Fieldset
bo: ཡིག་དུམ་གྱི་ཚོགས།

en: Search form
bo: རེའུ་མིག་འཚོལ་བཤེར།

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།

en: Text format
bo: ཡ ཡིག་རྐྱང་གི་རྣམ་གཞག

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད།

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: (active tab)
bo: （འགུལ་སྤྱོད་བྱེད་གདོང་འཛར།）

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: དྲ་ངོས་འགྲོ་ལམ་རྒྱུད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེར་འགྲོ་ལམ་རེ་རེ། '*'སྐར་རྟགས་ཡིན། དཔེར་ན། པོ་ཁུ་དྲ་ངོས་%blogའདི་སྤྱོད་མཁན་ཡོངས་ཀྱི་པོ་ཁུ་གཙོ་ངོས་སུ་བྱས་ཆོག་པ།%blog-wildcard  %frontའདི་གཙོ་ངོས་ཡིན།

en: Account cancellation confirmation
bo: རྩིས་ཐམ་སྡེབ་སྒྲིག་མི་བྱེད་པ།

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་ཕྱིར་འདྲེན།

en: No information
bo: བརྡ་འཕྲིན་མེད་པ།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་དཔེ་རྣམ།

en: Asc
bo: གྱེན་རིམ།

en: (Machine name: @type)
bo: (འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་།: @type)
