Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to cs translation catalogue (589 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: More
cs: Více

en: not verified
cs: neověřeno

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Quantity
cs: Množství

en: On
cs: Zapnuto

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Ash
cs: Ash (Popel)

en: Aquamarine
cs: Aquamarine (Akvamarín)

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Categories
cs: Kategorie

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: unpublished
cs: nezveřejněno

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Types
cs: Typy

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Font Size
cs: Velikost písma

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: read more
cs: číst dál

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Total
cs: Celkem

en: Status:
cs: Stav:

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Last post
cs: Poslední

en: Page title
cs: Název stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Bottom
cs: Dole

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Off
cs: Vypnuto

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Feed title
cs: Nadpis zdroje

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Vydáno

en: Signature
cs: Podpis

en: Term name
cs: Název termínu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Severity
cs: Vážnost

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: configure
cs: nastavení

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: Nodes
cs: Uzly

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Medium
cs: Střední

en: Price
cs: Cena

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Podmínky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: By
cs: Od

en: Payment
cs: Platba

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Store
cs: Obchod

en: Company
cs: Společnost

en: Method
cs: Metoda

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Forum
cs: Fórum

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Repeat
cs: Opakovat

en: SKU
cs: Kód zboží

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Sent
cs: Odesláno

en: User login
cs: Přihlášení

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Users
cs: Uživatelé

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Checkout
cs: Objednat

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Operator
cs: Operátor

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Search Results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Product title
cs: Název produktu

en: Change
cs: Změnit

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Sources
cs: Zdroje

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Source
cs: Zdroj

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Languages
cs: Jazyky

en: Topics
cs: Témata

en: Select list
cs: Seznam

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Revert
cs: Vrátit

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Taxes
cs: Daně

en: Tax rate
cs: Daňová sazba

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Product count
cs: Počet produktů

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Deleting
cs: Smazání

en: or
cs: nebo

en: Match
cs: Odpovídá

en: Missing
cs: Chybějící

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Discount
cs: Sleva

en: Product
cs: Produkt

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: Delete product type
cs: Odstranit typ produktu

en: Products
cs: Produkty

en: Total:
cs: Celkem:

en: Orders
cs: Objednávky

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: by
cs: od

en: You are here
cs: Jste zde

en: Review
cs: Revize

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Complete
cs: Dokončit

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Block body
cs: Tělo bloku

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: Grid
cs: Mřížka

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Mapping
cs: Mapování

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Administrator
cs: Administrátor

en: product
cs: produkt

en: Offset
cs: Vynechat položky

en: begins with
cs: začíná s

en: contains
cs: obsahuje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Account information
cs: Informace o účtu

en: Account
cs: Účet

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Target
cs: Cíl

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Not checked
cs: Nezkontrolováno

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Fonts
cs: Fonty

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Entity type
cs: Typ entity

en: No response
cs: Bez odezvy

en: VAT
cs: DPH

en: Total paid
cs: Celkem zaplaceno

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Post new comment
cs: Poslat nový komentář

en: Base price
cs: Základní cena

en: Tax
cs: Daň

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: cURL error: @error
cs: cURL chyba: @error

en: Authorization and capture
cs: Autorizace a zaznamenání

en: Authorization only
cs: Pouze autorizace

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: Review order
cs: Přehled objednávky

en: PayPal Website Payments Pro
cs: Webová stránka PayPal: Payments Pro

en: PayPal Website Payments Standard
cs: Webová stránka PayPal: Payments Standard

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.

en: API username
cs: API uživatelské jméno

en: API password
cs: API heslo

en: PayPal e-mail address
cs: E-mailová adresa PayPal

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
cs: E-mailová adresa účtu služby PayPal na který chcete příjímat platby.

en: PayPal login page language
cs: Jazyk přihlašovací stránky služby PayPal

en: Payment action
cs: Platební operace

en: All the address information matched.
cs: Všechny informace o adrese se shodují.

en: None of the address information matched; transaction declined.
cs: Žádný z údajů o adrese neodpovídají; převot zamítnut.

en: Part of the address information matched.
cs: Část adresy odpovídá.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
cs: Obchodník neposkytl AVS informace. Není zpracováno.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
cs: Adresa není ověřena, nebo vlastník neodpověděl. Služba není k dispozici.

en: No AVS response was obtained.
cs: Žádná AVS odpověď nebyla získána.

en: Address matched; postal code did not
cs: Adresa souhlasí, ale PSČ nesouhlasí

en: Nothing matched; transaction declined
cs: Nic nesouhlasí; převod zamýtnut.

en: Address and postal code matched
cs: Adresa a PSČ souhlasí.

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
cs: Není povoleno pro  MOTO převody; převod zamítnut.

en: Global unavailable
cs: Globálně nedostupné.

en: International unavailable
cs: Mezinárodně nedostupné.

en: Postal code matched; address did not
cs: PSČ souhlasí, adresa nesouhlasí

en: Retry for validation
cs: Ověřit znovu

en: Service not supported
cs: Služba není podporována.

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Matched
cs: Souhlasí

en: No match
cs: Nesouhlasí

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
cs: Obchodník neimplementoval CVV2 manipulaci kódu.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
cs: Obchodník zjistil že CVV2 se nenachází na kartě.

en: Service not available
cs: Služba je nedostupná

en: Unkown error
cs: Neznámá chyba

en: Not processed
cs: Nezpracováno

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Add product
cs: Přidat produkt

en: Add line item
cs: Přidat řádkovou položku

en: Line item removed.
cs: Řádková položka byla odebrána.

en: Update the order status
cs: Aktualizovat stav objednávky

en: Order settings
cs: Nastavení objednávek

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: Order state
cs: Stav objednávky

en: Select a product
cs: Vybrat produkt

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Currency settings
cs: Nastavení měny

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Yellow
cs: Žlutá

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: More info
cs: Více informací

en: Site Slogan
cs: Slogan webu

en: Attached to
cs: Připojeno k

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Multilingual support
cs: Podpora více jazyků

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Legend
cs: Legenda

en: Product SKU
cs: Kód zboží

en: Add a tax rate
cs: Přidat daňovou sazbu

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: sort ascending
cs: seřadit vzestupně

en: sort descending
cs: seřadit sestupně

en: Header top
cs: Začátek hlavičky

en: Header bottom
cs: Konec hlavičky

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Text format
cs: Formát textu

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Main content
cs: Hlavní obsah

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: every !interval
cs: každých !interval

en: Fetcher
cs: Načítač

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Submitted by !username on !datetime.
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Link this field to
cs: Odkázat toto pole na

en: Entities
cs: Entity

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Date changed
cs: Datum změny

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Save and add fields
cs: Uložit a přidat pole

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
cs: <a href="[site:url]">Návrat na úvodní stránku.</a>

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Sidebar background
cs: Pozadí postranního panelu

en: Sidebar borders
cs: Okraje postranního panelu

en: Footer background
cs: Pozadí patičky

en: Title and slogan
cs: Název a slogan

en: Configure store settings
cs: Konfigurace nastavení obchodu

en: Administer your store.
cs: Administrace obchodu

en: Configure settings and business rules for your store.
cs: Konfigurace nastavení a obchodních pravidel pro váš obchod.

en: Configure the default currency and display settings.
cs: Nastavení výchozí měny a jejího zobrazení

en: Default store currency
cs: Výchozí měna obchodu

en: Enabled currencies
cs: Povolené měny

en: Shopping cart contents
cs: Nákupní košík obsahuje

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
cs: %title přidán do <a href="!cart-url">košíku</a>.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
cs: Přidejte některé položky do košíku a poté si zkuste objednat.

en: Review your order before continuing.
cs: Zkontrolujte vaši objednávku, než budete pokračovat.

en: Checkout complete
cs: Dokončení nákupu

en: Customer profiles
cs: Profily zákazníků

en: Profile types
cs: Typy profilů

en: Add a customer profile
cs: Přidat profil zákazníka

en: The profile has been deleted.
cs: Profil byl odstraněn.

en: Customer profiles containing addresses and other customer information.
cs: Zákaznické profily obsahují adresy a další informace o zákaznících.

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: The order number displayed to the customer.
cs: Číslo objednávky zobrazené zákazníkovi.

en: Order saved.
cs: Objednávka uložena.

en: Create an order
cs: Vytvořit objednávku

en: Create a new order.
cs: Vytvořit novou objednávku.

en: Order @number has been deleted.
cs: Objednávka @number byla odstraněna.

en: Order creation help text
cs: Nápověda pro vytvoření objednávky

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
cs: Volitelný text nápovědy zobrazený nad objednávkovým formulářem.

en: There are no active payment methods.
cs: Nejsou žádné aktivní platební metody.

en: Add product type
cs: Přidat typ zboží

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
cs: Popis tohoto typu produktu. Text bude zobrazen na stránce <em>Přidat nový obsah</em>.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing products of this type.
cs: Tento text se zobrazí v horní části stránky při vytváření nebo editaci tohoto typu produktu.

en: Save product type
cs: Uložit typ produktu

en: The product type %name has been deleted.
cs: Druh produktů %name byl odstraněn.

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
cs: Vypnuté produkty nemohou být přidány do nákupních košíků a mohou být skryty v administraci produktů.

en: Save product
cs: Uložit produkt

en: Products from the store.
cs: Produkty z obchodu.

en: The unique internal identifier of the product.
cs: Unikátní interní identifikátor produktu.

en: The unique human-readable identifier of the product.
cs: Unikátní, člověkem čitelný identifikátor produktu.

en: The human-readable name of the type of the product.
cs: Člověkem čitelný název druhu produktu.

en: No information
cs: Žádná informace

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Formát data je YYYY-MM-DD a %timezone posun časové zóny od UTC. Pokud ponecháte prázdné, použije se čas odeslání formuláře.

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Configure one or more Feeds importers to aggregate RSS and Atom feeds, import CSV files or more.
cs: Vytvořte jeden nebo více importérů Feedů pro agregaci zdrojů RSS a Atom, importování CVS souborů a další.

en: Available countries
cs: Dostupné země

en: If no countries are selected, all countries will be available.
cs: Pokud nejsou zvoleny žádné státy, budou dostupné všechny.

en: Delete this profile
cs: Smazat tento profil

en: Add payment
cs: Přidat platbu

en: Order balance
cs: Platební bilance objednávky

en: Total paid (@currency_code)
cs: Celkem zaplaceno (@currency_code)

en: Feeds importers
cs: Importéry feedů

en: To @title
cs: K @title

en: Owned by @name
cs: Ve vlastnictví @name

en: Update log message
cs: Aktualizovat zprávu v logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful audit trail for updates to this order.
cs: Popište změny které jste udělali. To poskytne jasné vodítko k aktualizacím této objednávky.

en: Owned by
cs: Vlastník

en: Order contact e-mail
cs: Kontaktní e-mail objednávky

en: Defaults to the owner account e-mail address if left blank. Used for order communication.
cs: Pokud je pole prázdné, bude použit kontaktní e-mail z profilu vlastníka objednávky. Tento e-mail je použit pro komunikaci související s objednávkou.

en: Create new revision on update
cs: Vytvořit novou verzi při aktualizaci

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
cs: Pokud je vložena zpráva do logu, revize bude udělána i pokud je toto pole nezaškrtnuté.

en: Before adding a product to the cart
cs: Před vložením zboží do košíku

en: Calculating the sell price of a product
cs: Výpočet prodejní ceny produktu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: After removing a product from the cart
cs: Po odebrání zboží z košíku

en: Completing the checkout process
cs: Dokončení nákupního procesu

en: Update the order status on checkout completion
cs: Aktualizace stavu objednávky při dokončení nákupu

en: Tokens related to customer profiles.
cs: Tokeny náležící zákaznickým profilům.

en: Customer profile ID
cs: ID profilu zákazníka

en: The unique numeric ID of the customer profile.
cs: Unikátní číselné ID zákaznického profilu.

en: The unique ID of the customer profile's latest revision.
cs: Unikátní ID poslední revize zákaznického profilu.

en: Customer profile type
cs: Typ profilu zákazníka

en: The type of the customer profile.
cs: Typ zákaznického profilu.

en: The type name of the customer profile.
cs: Název typu zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was created.
cs: Datum vytvoření zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was last updated.
cs: Datum poslední úpravy zákaznického profilu.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: The URL of the order.
cs: URL adresa objednávky.

en: No orders have been created yet.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny.

en: User Orders
cs: Objednávky uživatele

en: Disabled payment method rules
cs: Zakázaná pravidla platebních metod

en: The date the product was most recently updated.
cs: Datum, kdy byl produkt naposledy upraven.

en: Add a pricing rule
cs: Přidat cenové pravidlo

en: Configure the price pre-calculation settings.
cs: Nastavení pro předběžný výpočet ceny

en: Sell price pre-calculation method
cs: Metoda pro předběžný výpočet ceny

en: If pre-calculation is disabled, code that integrates calculated prices into queries and price displays will ignore any existing calculated prices.
cs: Pokud je předběžný výpočet zakázán, kód, který spojuje vypočítané ceny v dotazech a cenu zobrazovanou bude ignorovat jakékoliv doposud vypočítané ceny.

en: Grant access for the selected roles
cs: Umožnit přístup pro vybrané role

en: Product pricing rules
cs: pravidla pro tvorbu ceny zboží

en: Enable and configure product pricing rules and pre-calculation.
cs: Povolení a nastavení pravidel pro tvorbu ceny a předběžného výpočtu.

en: Administer the rules used for calculating product sell prices.
cs: Administrujte pravidla použitá pro výpočet ceny prodávaného zboží

en: Pre-calculation
cs: Předběžný výpočet

en: Administer taxes
cs: Spravovat daně

en: Manage tax rates and types.
cs: Spravovat typy a sazby daní

en: Tax rates
cs: Daňové sazby

en: Manage tax rates.
cs: Spravovat daňové sazby.

en: Create a new tax rate.
cs: Vytvořit novou daňovou sazbu.

en: Tax types
cs: Typy daní

en: Manage tax types.
cs: Spravovat typy daní.

en: Add a tax type
cs: Přidat typ daně

en: Create a new tax type.
cs: Vytvořit nový typ daně

en: Save tax rate
cs: Uložte sazbu daně

en: The machine-name specified is already in use.
cs: Strojové jméno je již použito.

en: Create !name
cs: Vytvořit !name

en: Administrative area (i.e. State / Province)
cs: Administrativní oblast (např. stát / provincie)

en: Customer continued to the next checkout page via a submit button.
cs: Zákazník pokračoval na další stránku odesilacím tlačítkem.

en: Customer returned to the previous checkout page via a submit button.
cs: Zákazník se vrátil na předchozí stránku pomocí tlačítka.

en: Result message
cs: Zpráva o výsledku

en: No products have been created yet.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny.

en: Include tax in this price
cs: V ceně je zahrnuta daň

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)

en: Your order is number [commerce-order:order-number]. You can <a href="[commerce-order:url]">view your order</a> on your account page when logged in.
cs: Číslo vaší objednávky je [commerce-order:order-number]. Po přihlášení můžete <a href="[commerce-order:url]">objednávku zobrazit</a> na stránce vašeho účtu.

en: Last completed transaction
cs: Poslední dokončená transakce

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
cs: Nejsou žádné importéry, jděte na <a href="@importers">importéry Feedů</a> a vytvořte nějaký nebo zapněte existující..

en: Create one or more Feed importers for pulling content into Drupal. You can use these importers from the <a href="@import">Import</a> page or - if you attach them to a content type - simply by creating a node from that content type.
cs: Vytvořte jeden nebo více importérů Feedů pro načítání obsahu do Drupalu. Tyto importéry můžete využít na stránce <a href="@import">Import</a>, nebo - pokud je připojíte k obsahu - jednoduše vytvořením uzlu daného typu obsahu.

en: Name (First name, Last name)
cs: Jméno (jméno, příjmení)

en: Name (single line)
cs: Jméno (jeden řádek)

en: Organisation (single line)
cs: Organizace (jeden řádek)

en: Commerce Customer profile
cs: Commerce zákaznický profil

en: customer profile
cs: zákaznický profil

en: customer profiles
cs: profily zákazníka

en: Disabled profiles will not be visible to customers in options lists.
cs: Vypnuté profily nebudou zobrazeny uživateli v nabídce.

en: Because this profile is currently referenced by an order, if you change any field values it will save as a clone of the current profile instead of updating this profile itself. This is to maintain the integrity of customer data as entered on the order(s).
cs: Protože je tento profil momentálně spojen s objednávkou, změny v jakémkoliv poli budou mít za následek uložení klonu současného profilu, namísto jeho aktualizace. Důvodem je udržení integrity dat zadaných uživatelem na objednávce(kách).

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.

en: Add a product to the cart
cs: Přidat zboží do košíku

en: There are errors on the page. Please correct them and resubmit the form.
cs: Na stránce se vyskytly chyby. Zkuste je opravit a odešlete formulář znovu.

en: The internal numeric ID of the customer profile.
cs: Interní číselné ID zákaznického profilu.

en: Whether or not the customer profile is active.
cs: Nezáleží, zda je zákaznický profil aktivní.

en: Shopping carts
cs: Nákupní košíky

en: No orders have been created yet. <a href="!url">Create an order</a>.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Vytvořit objednávku</a>.

en: Change history
cs: Historie změn

en: Creation log message
cs: Zpráva o vytvoření

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful history of changes to this product.
cs: Popište změny které provádíte. Tímto získáte informativní seznam historie změn daného produktu.

en: Default products of this type to be saved as new revisions when edited.
cs: Výchozí zboží tohoto typu bude při úpravě uloženo jako nová revize.

en: Filter by SKUs containing
cs: Filtr: kód zboží obsahuje

en: No products have been created yet. <a href="!url">Add a product</a>.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Přidat produkt</a>.

en: Only has the 'authenticated user' role
cs: Má jen roli 'přihlášený uživatel'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
cs: Má i další role mimo 'přihlášeného uživatele'
