Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to et translation catalogue (574 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: You are here:
et: Sina oled siin:

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Explanation or submission guidelines
et: Sisutüübi selgitus või kaastöö lisamise juhised

en: Block Title
et: Ploki pealkiri

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Currency
et: Valuuta

en: Priority
et: Tähtsus

en: More
et: Veel

en: not verified
et: verifitseerimata

en: Default currency
et: Vaikimisi rahaühik

en: Quantity
et: Kogus

en: On
et: Sees

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Ash
et: Tuhk

en: Aquamarine
et: Akvamariin

en: Home page
et: Avaleht

en: Categories
et: Kategooriad

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Center
et: Keskel

en: Types
et: Tüübid

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Feed URL
et: Voo link

en: The username %name does not exist.
et: Kasutajat %name pole olemas.

en: Text
et: Tekst

en: read more
et: loe edasi

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Total
et: Kokku

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Titles
et: Pealkirjad

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: Separator
et: Eraldaja

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Feed title
et: Voo pealkiri

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Term name
et: Termini nimi

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Success
et: Õnnestus

en: configure
et: seadista

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: Nodes
et: Postitused

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Medium
et: Keskmine

en: Price
et: Hind

en: Customer
et: Klient

en: Product ID
et: Toote ID

en: Amount
et: Kogus

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Payment settings
et: Maksmise seaded

en: Store
et: Pood

en: Company
et: Asutus

en: Border
et: Piirjoon

en: Method
et: Meetod

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Base
et: Baas

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Configuration
et: Seadistus

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: SKU
et: Tootekood

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: User login
et: Sisenemine

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: order
et: arve

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Checkout
et: Kassa

en: Clone
et: Klooni

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: Expiration
et: Aegumine

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: You have to specify a valid date.
et: Palun valige kehtiv kuupäev.

en: City
et: Linn

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Northern Mariana Islands
et: Põhja-Mariaanid

en: Palau
et: Belau

en: Full name
et: Täisnimi

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Pending
et: Ootel

en: Change
et: Muutmine

en: Switch
et: Vaheta

en: Sources
et: Allikad

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Source
et: Allikas

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Languages
et: Keeled

en: Topics
et: Teemasid

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Posts
et: Postitusi

en: Alignment
et: Joondus

en: Revert
et: Tühista

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Create new account
et: Registreeru

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: price
et: hind

en: Taxes
et: Maksud

en: Tax rate
et: Maksumäär

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: on
et: -

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Shopping cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Payment Status
et: Maksmise olek

en: Payment method
et: Makseviis

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Delete product type
et: Kustuta toote tüüp

en: Products
et: Tooted

en: Product types
et: Tooteliigid

en: Total:
et: Kokku:

en: Orders
et: Tellimused

en: User name
et: Kasutajanimi

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Display style
et: Kuvamisstiil

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: by
et: postitas

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Review
et: Kontroll

en: Processing
et: Töötlemine

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Bold
et: Rasvane

en: Block body
et: Ploki sisu

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Canceled
et: Katkestatud

en: Grid
et: Ruudustik

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Add to Cart form
et: Vorm "Lisa ostukorvi"

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Rate
et: Määr

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Mapping
et: Kaardistamine

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Account blocked
et: Konto on blokeeritud

en: Administrator
et: Haldur

en: product
et: toode

en: Title of the feed item.
et: Voo üksuse pealkiri.

en: Hide empty terms
et: Peida tühjad terminid

en: Offset
et: Nihe

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Account information
et: Konto andmed

en: Account
et: Konto

en: fade
et: hajuv

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Fee
et: Tasu

en: Containing any of the words
et: Sisaldab vähemalt üht sõnadest

en: Containing the phrase
et: Sisaldab fraasi

en: Containing none of the words
et: Ei sisalda ühtki sõnadest

en: Billing information
et: Maksja andmed

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Payment method title
et: Makseviisi nimi

en: Target
et: Siht

en: Create @name
et: Lisa @name

en: Not checked
et: Pole valitud

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: Currency code
et: Valuuta kood

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Error message
et: Veateade

en: Save profile
et: Salvesta profiil

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Total paid
et: Kokku makstud

en: Payment methods
et: Makseviisid

en: Are you sure you want to delete this profile?
et: Kas oled kindel selles, et soovid kustutada seda profiili?

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Save and add another
et: Salvesta ja lisa uus

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Base price
et: Alghind

en: Tax
et: Maks

en: Profile ID
et: Profiili ID

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Creator
et: Looja

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Checkout settings
et: Kassa seaded

en: Update cart
et: Uuenda ostukorvi

en: Add product
et: Lisa toode

en: Order settings
et: Tellimise seaded

en: View order
et: Vaata tellimust

en: Order state
et: Tellimuse olek

en: products
et: tooted

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Currency settings
et: Valuuta seaded

en: Starts with
et: Algab millega

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Yellow
et: Kollane

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Owner ID
et: Omaniku ID

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Order total
et: Tellimus kokku

en: Attached to
et: Seotud

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Multilingual support
et: Mitmekeelsuse tugi

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Product SKU
et: Toote ID

en: Add a tax rate
et: Lisa maksumäär

en: rules
et: reeglid

en: Checkout form
et: Tellimise vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Guarani
et: Guaraani keel

en: sort ascending
et: sorteeri kasvavalt

en: sort descending
et: sorteeri kahanevalt

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Header bottom
et: Päise allosa

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Address 1
et: Aadress 1

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Line item
et: Arve rida

en: Date updated
et: Uuendamise kuupäev

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: User information
et: Kasutaja andmed

en: Fetcher
et: Sisutõmbaja (fetcher)

en: Feed source
et: Voo allikas

en: Longitudes
et: Pikkuskraadid

en: Title of the feed.
et: Uudistevoo pealkiri.

en: Submitted by !username on !datetime.
et: Sisestas !username, !datetime.

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Menu location
et: Menüü asukoht

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: New importer
et: Uus vootõmbaja

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: Save and add fields
et: Salvesta ja lisa väljad

en: Machine name: @name
et: Süsteemne nimetus: @name

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Welcome (new user created by administrator)
et: Tere tulemast (administraatori poolt loodud kasutaja)

en: Welcome (awaiting approval)
et: Tere tulemast (kinnituse ootel)

en: Welcome (no approval required)
et: Tere tulemast (kinnitus pole vajalik)

en: Password recovery
et: Parooli taastamine

en: Account activation
et: Konto on aktiveeritud

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Account canceled
et: Konto on suletud

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Order type
et: Tellimuse tüüp

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
et: <a href="[site:url]">Mine avalehele.</a>

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Sidebar background
et: Külgriba taust

en: Sidebar borders
et: Külgriba äärised

en: Footer background
et: Jaluse taust

en: Title and slogan
et: Pealkiri ja hüüdlause

en: Configure store settings
et: Poe seadistuse haldamine

en: Allows users to update store currency and contact settings.
et: Võimaldab kasutajal muuta poe valuutat ning kontakte.

en: Cent
et: Sent

en: Administer your store.
et: Halda oma poodi.

en: Configure settings and business rules for your store.
et: Poe seadistuse ja ärireeglite määramine.

en: Default store currency
et: Poe vaikimisi valuuta

en: The default store currency will be used as the default for all price fields.
et: Poe vaikimisi valuutat kasutatakse kõigi hinnaväljade ühikuna.

en: Enabled currencies
et: Lubatud rahaühikud

en: Only enabled currencies will be visible to users when entering prices. The default currency will always be enabled.
et: Kasutajatele näidatakse hindade sisestamisel ainult lubatud valuutasid. Vaikimisi valuuta on alati lubatud.

en: Shopping cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Your shopping cart is empty.
et: Ostukorv on tühi.

en: Product not available
et: Toode ei ole saadaval

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
et: %title lisatud <a href="!cart-url">sinu ostukorvi</a>.

en: Your shopping cart has been updated.
et: Sinu ostukorv on uuendatud

en: Checkout: @page
et: Väljakirjutamine: @page

en: Review your order before continuing.
et: Enne jätkamist kontrolli oma tellimus üle.

en: Checkout complete
et: Tellimine lõpetatud

en: Completion message
et: Lõpetamise teade

en: Checkout of your current order has been canceled and may be resumed when you are ready.
et: Tellimuse vormistamine tühistati. Vajadusel saad hiljem jätkata.

en: Customer profile
et: Kliendi profiil

en: Administer customer profile types
et: Kliendiprofiili liikide haldamine

en: Allows users to add customer profile types and configure their fields.
et: Võimaldab kasutajatel lisada kliendi profiili liike ja seadistada nende välju.

en: Customer profile @profile_id
et: Kliendiprofiil @profile_id

en: Customer profiles
et: Kliendiprofiilid

en: Profile types
et: Profiili tüübid

en: Add a customer profile
et: Lisa kliendiprofiil

en: Add a new customer profile.
et: Lisa uus kliendiprofiil.

en: Delete a customer profile
et: Kustuta kliendiprofiili

en: Manage customer profile types for your store.
et: Poe kliendiprofiili liikide haldamine.

en: Customer UI
et: Kliendi kasutajaliides

en: Profile saved.
et: Profiil salvestatud

en: Deleting this profile cannot be undone.
et: Profiili kustutamine on lõplik.

en: Profile owner
et: Profiili omanik

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Order number
et: Tellimuse number

en: The date the order was created.
et: Tellimuse loomise kuupäev.

en: Creator ID
et: Looja ID

en: Order @number
et: Tellimus @number

en: Create an order
et: Lisa tellimus

en: Create a new order.
et: Uue tellimuse koostamine.

en: Order creation help text
et: Tellimuse koostamise abitekst

en: The date the order was last updated.
et: Tellimuse viimase uuendamise kuupäev.

en: Price textfield
et: Hinna tekstiväli

en: Price with currency
et: Hind koos raha sümboliga

en: The title of the product.
et: Toote nimi

en: The date the product was created.
et: Toote loomise kuupäev.

en: The date the product was last updated.
et: Toote viimase uuendamise kuupäev.

en: Product module SKU form element
et: SKU vorm tootemoodulilt

en: Product module title form element
et: Pealkirja vorm tootemoodulilt

en: Product module status form element
et: Oleku vorm tootemoodulilt

en: Full product title
et: Toote täisnimi

en: Administer product types
et: Tooteliikide haldamine

en: Product: @sku
et: Toode: @sku

en: Add a product
et: Lisa toode

en: Add a new product for sale.
et: Lisa müügile uus toode.

en: Manage products types for your store.
et: Halda oma poe toodete liike.

en: Add product type
et: Lisa tooteliik

en: The human-readable name of this product type. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
et: Selle tooteliigi inimloetav nimi. See nimi võiks alata suure tähega ning sisaldada ainult tähti, numbreid ja tühikuid. See nimi peab olema unikaalne.

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
et: Kirjelda toote liiki. Seda teksti kuvatakse lehel <em>Lisa uus sisu</em>.

en: Save product type
et: Salvesta tootetüüp

en: Save product
et: Salvesta toode

en: Commerce Product
et: Commerce'i toode

en: Product: @label
et: Toode: @label

en: Product reference
et: Toote viide

en: No information
et: Andmed puuduvad

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
et: Vorming: %time. Kuupäevavorming on YYYY-MM-DD ja %timezone on ajavööndi nihe UTC ajast. Tühjaks jätmise korral kasutatakse postitamise aega.

en: Administer Feeds
et: Voogude haldamine

en: Dynamic address form
et: Dünaamiline aadressi vorm

en: Display the customer profile.
et: Näita kliendi profiili.

en: @profile: User @user
et: @profile: kasutaja @user

en: Delete this profile
et: Kustuta see profiil

en: Failure
et: Ebaõnnestunud

en: Transaction @transaction_id
et: Tehing @transaction_id

en: Add payment
et: Lisa maksmine

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Order balance
et: Maksta jäänud

en: Currency symbol
et: Valuuta sümbol

en: Feeds importers
et: Voogude import

en: Estonian Kroon
et: Eesti kroon

en: The owner of the order.
et: Tellimuse omanik.

en: Update log message
et: Uuenda logiteade

en: The type of the order.
et: Tellimuse liik.

en: Order owner
et: Tellimuse omanik

en: Example payment
et: Maksmise näidis

en: String settings
et: Sõne seaded

en: Before adding a product to the cart
et: Enne toote lisamist ostukorvi

en: Commerce Cart
et: Commerce'i ostukorv

en: After adding a product to the cart
et: Pärast toote lisamist ostukorvi

en: Calculating the sell price of a product
et: Toote müügihinna arvutamine

en: Menu bar
et: Menüüriba

en: Asc
et: Kasvav

en: After removing a product from the cart
et: Pärast toote eemaldamist ostukorvist

en: Cart summary
et: Ostukorvi kokkuvõte

en: Completing the checkout process
et: Tellimisprotsessi lõpetamine

en: Commerce Checkout
et: Commerce'i tellimine

[ctx: a drupal commerce order]
en: Completed order
et: Lõppetatud tellimus

en: Checkout rules
et: Tellimise reeglid

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order ID
et: Tellimuse ID

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
et: Tellimus

en: Delete button
et: Kustutamise nupp

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
et: Tellimuse number

en: Order e-mail
et: Tellimuse e-kiri

[ctx: a drupal commerce order]
en: Orders
et: Tellimused

en: Order type name
et: Tellimuse tüübi nimi

en: The e-mail address associated with the order.
et: Tellimusele lisatud e-posti aadress.

en: Order status title
et: Tellimuse oleku pealkiri

en: Order state title
et: Tellimuse oleku pealkiri

[ctx: a drupal commerce order]
en: Save order
et: Salvesta tellimus

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order history
et: Tellimuste ajalugu

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order type
et: Tellimuse liik

en: No orders have been created yet.
et: Ühtegi tellimust pole veel loodud.

en: User Orders
et: Kasutaja tellimused

[ctx: a drupal commerce payment transaction]
en: Payment transactions
et: Maksetehingud

en: One column
et: Üks veerg

en: Current user or role
et: Praegune kasutaja või roll

en: You have not placed any orders with us yet.
et: Sa pole meilt veel midagi tellinud.

en: Product pricing rules
et: Toote hinna reeglid

en: Administer taxes
et: Maksumäärade haldamine

en: Define a tax rate for each tax you must collect from your customers. Tax rates are defined in decimal format and may be applied to line item via Rules. Default Rules components are defined for any tax rate specifying it and can be accessed using the appropriate operations link below.
et: Määra igale maksule määr, mida pead oma klientidelt koguma. Maksumäärad kirjutatakse kümnendsüsteemis ning neid võib rakendada Rules mooduli abil arve ridadele. Vaikimisi Rules reeglid on määratud kõigile maksumääradele ning neid saab muuta all asuva muutmise lingi kaudu.

en: Tax types categorize tax rates and specify whether or not the calculated tax should be included in product prices on display. Default rules are defined for each tax type for applying its tax rates to line items. These can be accessed using the appropriate operations link below.
et: Maksu liigid jaotavad maksumäärad selle järgi, kas neid lisatakse tootehinnale. Vaikimisi reegli kohaselt rakenduvad kõik maksumäärad igale arve reale. Seda saab muuta alt vastavalt lingilt.

en: Manage tax rates and types.
et: Maksude liikide ja määrade haldamine.

en: Tax rates
et: Maksumäärad

en: Tax types
et: Maksu liigid

en: Add a tax type
et: Lisa maksu liik

en: Configure rule
et: Seadista reeglit

en: There are no tax rates yet. <a href="@link">Add a tax rate</a>.
et: Ühtegi maksumäära veel pole. <a href="@link">Lisa maksumäär</a>.

en: Create !name
et: Loo !name

en: Result message
et: Tulemuse sõnum

en: No products have been created yet.
et: Ühtegi toodet ei ole veel loodud.

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)

[ctx: a drupal commerce order]
en: Commerce Order
et: Commerce'i tellimus

en: Last completed transaction
et: Viimane lõpetatud ülekanne

en: Create one or more Feed importers for pulling content into Drupal. You can use these importers from the <a href="@import">Import</a> page or - if you attach them to a content type - simply by creating a node from that content type.
et: Vootõmbajad võimaldavad sisu importimist Drupalisse. Kui seod vootõmbaja mõne sisutüübiga, luuakse imporditud voost automaatselt sisuobjektid (<i>node</i>).

en: Address form (country-specific)
et: Aadressi vorm (riigipõhine)

en: Name (First name, Last name)
et: Nimi (eesnimi perekonnanimi)

en: Name (single line)
et: Nimi (ühel real)

en: Organisation (single line)
et: Organisatsioon (ühel real)

en: Administer @entity_type
et: Olemi @entity_type haldamine

en: Create @entity_type of any type
et: Suvalist liiki @entity_type loomine

en: Create %bundle @entity_type
et: Loo %bundle @entity_type

en: customer profile
et: kliendi profiil

en: customer profiles
et: kliendiprofiilid

en: orders
et: arved

en: Do not show a widget
et: Vidinat ei näidata

en: Continue to next step
et: Jätka

en: Errors on form
et: Vead vormis

en: There are errors on the page. Please correct them and resubmit the form.
et: Väljade täitmisel tekkis viga. Palun vaata väljad üle ja tee vajalikud parandused.
