Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to gu translation catalogue (37 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Totals
gu: કુલ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: more
gu: વધુ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Links
gu: કડીઓ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Site name
gu: સાઈટ ની ઓળખ

en: E-mail address
gu: ઈન્ટરનેટ પત્ર વ્યવહારનું સરનામું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Site information
gu: સાઈટ વિશે ની માહિતી

en: Select
gu: પસંદ કરો
