Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to kk translation catalogue (161 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: You are here:
kk: Сіз мұндасыз:

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Explanation or submission guidelines
kk: Анықтама немесе жіберу түсіндірмелері

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: not verified
kk: тіркелмеген

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Ash
kk: Күл

en: Aquamarine
kk: Аквамарин

en: Home page
kk: Басты бет

en: Categories
kk: Категория

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Center
kk: Орта

en: Types
kk: Типтар

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Import
kk: Импорт

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Text
kk: Текст

en: read more
kk: Толық оқу

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Last post
kk: Жаңартылды

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Visibility
kk: Көріну

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Term name
kk: Термин аты

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Fields
kk: Өрістер

en: configure
kk: баптау

en: Updated:
kk: Жанартылған:

en: Medium
kk: Орташа

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Forum
kk: Форум

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Navigation
kk: Навигация

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Full name
kk: Толық аты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Languages
kk: Тілдер

en: Topics
kk: Тақырыпшалар

en: Posts
kk: Жазбалар

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Site information
kk: Сайт туралы мәлімет

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: by
kk: кұрылған

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Slogan
kk: Ұран

en: Block body
kk: Блок мазмұны

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: Blue
kk: Көк

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Account blocked
kk: Есеп бұғатталған

en: Account information
kk: Есеп туралы ақпарат

en: Account
kk: Есеп

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Create @name
kk: @name құру

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Post new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Multilingual support
kk: Көптілдікті қолдау

en: Guarani
kk: Гуарани

en: sort ascending
kk: Өсім бойынша іріктеу

en: sort descending
kk: Кему бойынша іріктеу

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Includes:
kk: Қосады

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы
