Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to lo translation catalogue (42 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Home page
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Request new password
lo: ຂໍລະຫັດຜ່ານໃຫມ່

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Create new account
lo: ລົງທະບຽນໃໝ່

en: Featured
lo: ລັກສະນະເດັ່ນ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Secondary menu
lo: ເມນູທີ່ສອງ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Footer first column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 1

en: Footer second column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 2

en: Footer third column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 3

en: Footer fourth column
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ ແຖວທີ 4

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
