Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to mg translation catalogue (52 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Reset to defaults
mg: Avereno hatramin'ny voalohany

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: read more
mg: tohiny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Source
mg: Loharano

en: Request new password
mg: Fangatahana teny miafina vaovao

en: Create new account
mg: Mamorona anarana vaovao

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Account
mg: Kaonty

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Submitted by !username on !datetime.
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Footer first column
mg: Tsanganana voalohany ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer second column
mg: Tsanganana faharoa ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer third column
mg: Tsanganana fahatelo ao amin'ny tongo-pejy

en: Footer fourth column
mg: Tsanganana fahaefatra ao amin'ny tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
