Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable12) - en to oc translation catalogue (250 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Restablir per defaut

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Operacions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Far la lista

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Explanation or submission guidelines
oc: Explicacion o règlas de contribucion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Administration
oc: Administracion

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: not verified
oc: pas verificat

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Ash
oc: Cendre

en: Aquamarine
oc: Aigamarina

en: Home page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Categories
oc: Categorias

en: view
oc: veire

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Search
oc: Recèrca

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Cap

en: Display settings
oc: Paramètres de visualizacion

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Center
oc: Centre

en: Types
oc: Tipes

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar sus la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar sus la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar sus la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Export
oc: Exportar

en: Node ID
oc: Identificant de nosèl

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Part superior

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Add
oc: Afegeix

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Mòstra

en: The username %name does not exist.
oc: Lo nom d'utilizaire %name existís pas.

en: Text
oc: Tèxte

en: read more
oc: ne legir mai

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Advanced search
oc: Recèrca avançada

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: User ID
oc: Identificant de l'utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat

en: Create
oc: Crear

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: All
oc: Totes / Totas

en: Active
oc: Actiu

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Bottom
oc: Part inferior

en: Site name
oc: Nom del site

en: Site slogan
oc: Eslogan del site

en: Url
oc: URL

en: Never
oc: Pas jamai

en: Header
oc: Entèsta

en: Left sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de drecha

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Revision ID
oc: ID de la revision

en: Published
oc: Publicat

en: Signature
oc: Signatura

en: Term name
oc: Nom del tèrme

en: E-mail address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Severity
oc: Importància

en: Fields
oc: Camps

en: Overridden
oc: Espotit

en: configure
oc: configurar

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: Medium
oc: Mejan

en: Owner
oc: Proprietari

en: Method
oc: Mètode

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: User login
oc: Connexion utilizaire

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Users
oc: Utilizaires

en: Anonymous
oc: Anonime

en: Empty text
oc: Tèxte de pagina void

en: Order
oc: Òrdre

en: Term description
oc: Descripcion del tèrme

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: You have to specify a valid date.
oc: Vos cal picar una data valida.

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Sort by
oc: Triar per

en: American Samoa
oc: Samoa Nòrd-americana

en: Marshall Islands
oc: Illas Marshall

en: Northern Mariana Islands
oc: Illas Marianas

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: Sources
oc: Fonts

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: Source
oc: Font

en: Request new password
oc: Demandar un senhal novèl

en: Languages
oc: Lengas

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: Posts
oc: Contribucions

en: Revert
oc: Tornar

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Drecha

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Red
oc: Roge

en: White
oc: Blanc

en: Site information
oc: Informacions

en: Blocked
oc: Blocat

en: Link color
oc: Color dels ligams

en: Date created
oc: Data creada

en: Province
oc: Província

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: by
oc: per

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Processing
oc: En cors de tractament

en: Slogan
oc: Eslogan

en: Apply
oc: Aplicar

en: Block body
oc: Còs del blòt

en: Pink
oc: Ròse

en: Title (link)
oc: Títol (amb ligam)

en: Title (no link)
oc: Títol (sens ligam)

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Blue
oc: Blau

en: @user's picture
oc: Retrach de @user

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Orange
oc: Irange

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Account blocked
oc: Compte blocat

en: Parser
oc: Analisador

en: Featured
oc: Distintiu

en: Machine name
oc: Nom maquina

en: Account information
oc: Informacions del compte

en: Account
oc: Compte

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Containing any of the words
oc: Que conten al mens un dels mots

en: Containing the phrase
oc: Que conten la frasa

en: Containing none of the words
oc: Que conten pas cap dels mots

en: Create @name
oc: Crear '@name'

en: Fonts
oc: Poliças

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: User account
oc: Compte d'utilizaire

en: Post new comment
oc: Publicar un comentari novèl

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segundaris

en: Yellow
oc: Jaune

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Multilingual support
oc: Gestion multilingüa

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Edit link
oc: Ligam d'edicion

en: The title of the node.
oc: Lo títol del node.

en: Created week
oc: Setmana de creacion

en: Fieldset
oc: Grop de camps

en: sort ascending
oc: triar per òrdre creissent

en: sort descending
oc: triar per òrdre descreissent

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Header bottom
oc: Bas de l'entèsta

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Text format
oc: Format de tèxte

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Fetcher
oc: Extractor

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Edit URL
oc: Modificar l'URL

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificatz las paginas en utilizant lors camins. Picatz un camin per linha. Lo caractèr '*' es un caractèr de remplaçament. Exemple de camins : %blog per la pagina del blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d'acuèlh.

en: Save and add fields
oc: Enregistrar e apondre los camps

en: Includes:
oc: Inclou :

en: Welcome (new user created by administrator)
oc: Benvenguda (utilizaire novèl creat per l'administrator)

en: Welcome (awaiting approval)
oc: Benvenguda (en espèra d'aprovacion)

en: Welcome (no approval required)
oc: Benvenguda (pas cap d'aprovacion requesida)

en: Password recovery
oc: Recuperacion de la senhal

en: Account activation
oc: Activacion del compte

en: Account cancellation confirmation
oc: Confirmacion de l'anullacion del compte

en: Account canceled
oc: Compte anullat

en: Footer first column
oc: Primièra colomna del pè de pagina

en: Footer second column
oc: Segonga colomna del pè de pagina

en: Footer third column
oc: Tresena colomna del pè de pagina

en: Footer fourth column
oc: Quatrena colomna del pè de pagina

en: Highlighted
oc: Destacat

en: Sidebar second
oc: Segona barra lateral

en: Sidebar background
oc: Fons de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Vores de les barres lateral

en: Footer background
oc: Fons del peu

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
oc: Format : %time. Lo format de data es YYYY-MM-DD e %timezone es lo desplaçament respecte l'UTC del fus orari. Daissatz-lo en blanc per utilizar la data d'enviament del formulari.
