Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable13) - en to ast translation catalogue (233 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: approve
ast: aprobar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: content
ast: conteníu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Replies
ast: Rempuestes

en: Closed
ast: Zarráu

en: yes
ast: Sí

en: List
ast: Llista

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Home page
ast: Páxina d'entamu

en: Download
ast: Baxar

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Number
ast: Númberu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Center
ast: Centru

en: Types
ast: Tribes

en: Multiple
ast: Múltiple

en: Required
ast: Requeríu

en: root
ast: raigañu

en: Parent
ast: Padre

en: Parents
ast: pás

en: none
ast: nengún

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: Export
ast: Esportar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: Top
ast: Cimeru

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: Menu
ast: Menú

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: results
ast: Resultaos

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Attachment
ast: Axuntu

en: n/a
ast: n/d

en: Upload
ast: Xubir

en: Picture
ast: Imaxe

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Continue
ast: Siguir

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Contact
ast: Contautu

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: The name of the menu.
ast: Nome del menú.

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Bottom
ast: Abaxo

en: 1 hour | @count hours
ast[0]: 1 hora
ast[1]: @count hores

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Site name
ast: Nome del sitiu

en: Site slogan
ast: Eslogan del sitiu

en: Never
ast: Nunca

en: Header
ast: Encabezáu

en: Left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Comment ID
ast: ID del comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Location
ast: Llugar

en: Poll duration
ast: Duración del cuestionariu

en: Poll votes
ast: Cotos del cuestionariu

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Vocabulary ID
ast: ID del vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Count
ast: Cuenta

en: Mode
ast: Mou

en: Last update
ast: Cambéu últimu

en: Nodes
ast: Noyos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Maximum
ast: Máximu

en: Medium
ast: Mediu

en: Plain text
ast: Testu planu

en: Caching
ast: Caché

en: Details
ast: Detalles

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Owner
ast: Dueñu

en: node
ast: noyu

en: General
ast: Xeneral

en: Method
ast: Métodu

en: Recent posts
ast: Unvios recientes

en: Table
ast: Tabla

en: Configuration
ast: Configuración

en: !time ago
ast: hai !time

en: Other
ast: Otru

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Users
ast: Usuarios

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Order
ast: Orde

en: Recent comments
ast: Comentarios recientes

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Close
ast: Zarrar

en: Operation
ast: Operación

en: American Samoa
ast: Samoa Americana

en: Georgia
ast: Xeorxa

en: Marshall Islands
ast: Islles Márxal

en: Palau
ast: Paláu

en: Puerto Rico
ast: Puertu Ricu

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: Hidden
ast: Anubríu

en: WIDTHxHEIGHT
ast: ANCHORxALTOR

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Select list
ast: Esbilla

en: Text field
ast: Campu de testu

en: Long
ast: Llargu

en: Short
ast: Curtiu

en: None.
ast: Nengún.

en: Empty
ast: Ermu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva

en: warning
ast: avisu

en: Site information
ast: Información del situ

en: Blocked
ast: Torgáu

en: Results
ast: Resultaos

en: open
ast: abiertu

en: Parent terms
ast: Términos padres

en: revert
ast: desfacer

en: Session
ast: Sesión

en: Date created
ast: Data de creación

en: Standard
ast: Estándar

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu

en: Save and continue
ast: Guardar y siguir

en: Site maintenance account
ast: Cuenta de caltenimientu del sitiu
