Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable13) - en to cs translation catalogue (1696 entries)

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Markup
cs: Značkování

en: approve
cs: schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Private
cs: Soukromé

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: view
cs: zobrazit

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Center
cs: Na střed

en: Types
cs: Typy

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: root
cs: kořen

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Book
cs: Kniha

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Archives
cs: Archivy

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Visible
cs: Viditelné

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Add custom link
cs: Přidat vlastní odkaz

en: Edit custom link
cs: Upravit vlastní odkaz

en: key
cs: klíč

en: link
cs: odkaz

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Component
cs: Komponenta

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: n/a
cs: není

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelné. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Active
cs: Aktivní

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Year
cs: Rok

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Page
cs: Stránka

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Bottom
cs: Dole

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Submission information
cs: Informace o odeslání

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Off
cs: Vypnuto

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Menu link
cs: Položka menu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Published
cs: Vydáno

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Poll duration
cs: Trvání ankety

en: Poll votes
cs: Hlasy v anketě

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Fields
cs: Pole

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Warning
cs: Varování

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Nodes
cs: Uzly

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Textfield
cs: Textové pole

en: 1 day
cs: 1 den

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Prev
cs: Předchozí

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Address
cs: Adresa

en: Terms
cs: Podmínky

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Example
cs: Příklad

en: Method
cs: Metoda

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro cestu (aplikována na všechny slovníky s nevyplněnou šablonou níže)

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Šablona pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Pattern for user account page paths
cs: Šablona pro cesty k uživatelských účtům

en: Pattern for blog page paths
cs: Šablona pro cesty k blogům

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
cs: Veřejný klíč získáte po registraci na <a href="@url" target="_blank">recaptcha.net</a>.

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
cs: Soukromý klíč získáte po registraci na <a href="@url" target="_blank">recaptcha.net</a>.

en: Secure Connection
cs: Zabezpečené spojení

en: Connect to the reCAPTCHA server using a secure connection.
cs: Připojit se k serveru reCAPTCHA pomocí zabezpečeného spojení.

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Destination
cs: Cíl

en: Users
cs: Uživatelé

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Random
cs: Náhodný

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Position
cs: Pozice

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Template
cs: Šablona

en: Profile name
cs: Název profilu

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Close
cs: Zavřít

en: fields
cs: pole

en: Operation
cs: Operace

en: Duration
cs: Trvání

en: Unsupported database.
cs: Nepodporovaná databáze.

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: with comments
cs: s komentáři

en: without comments
cs: bez komentářů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: comments
cs: komentáře

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Browse
cs: Procházet

en: Root
cs: Kořen

en: normal
cs: normální

en: minute
cs: minuta

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA

en: Maximum file size per upload
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Change
cs: Změnit

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Week of @date
cs: Týden v @date

en: Countries
cs: Země

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: First
cs: První

en: Code length
cs: Délka kódu

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Characters to use in the code
cs: Znaky, které se mají použít v kódu

en: Math question
cs: Matematický příklad

en: For language %lang_name (code %lang_code)
cs: Pro jazyk %lang_name (kód %lang_code)

en: Site's time zone
cs: Časové pásmo stránky

en: Date's time zone
cs: Časové pásmo data

en: No time zone conversion
cs: Bez změny časových pásem

en: hour
cs: hodina

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
cs: Data bez rozlišení na hodiny nesmí používat žádnou manipulaci časovými pásmy.

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Time zone handling
cs: Manipulace s časovými pásmy

en: Long
cs: Dlouhý

en: Short
cs: Krátký

en: ongoing
cs: probíhá

en: E-mail subject
cs: Předmět emailu.

en: None.
cs: Žádný.

en: Fixed
cs: Pevná

en: Empty
cs: Prázdný

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Caption
cs: Popisek

en: Default template
cs: Výchozí šablona

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: What links here
cs: Co sem odkazuje

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
cs: Definuje téma použité pro reCAPTCHA.

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Included
cs: Integrovat

en: warning
cs: varování

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: or
cs: nebo

en: Results
cs: Výsledky

en: open
cs: otevřené

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Parent terms
cs: Nadřazené termíny

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: revert
cs: vrátit

en: Session
cs: Relace

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: Reverse
cs: Obráceně

en: completed
cs: dokončeno

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
cs: Vaše nastavení PHP omezuje maximální velikost souboru na %size.

en: Inclusion
cs: Zahrnutí

en: Documents
cs: Dokumenty

en: image
cs: obrázek

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: <Hidden>
cs: <Skrytý>

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
cs: Oznamování nových komentářů pro tento příspěvek bylo vypnuto. Děkujeme.

en: Comment follow-up notification settings
cs: Nastavení oznamování nových komentářů

en: Receive comment follow-up notification e-mails
cs: Přijímat e-maily s oznamováním nových komentářů

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
cs: Zaškrtněte pro oznamování nových komentářů - reakcí - ke komentářům, které jste vytvořil/-a. Toto nastavení můžete později změnit na úrovni jednotlivých příspěvků. Pokud tedy zanecháte toto nastavení na ANO, budete stále moci vypnout oznamování nových komentářů pro příspěvky, které nechcete sledovat - např. pro nejčtenější články.

en: source comment
cs: zdrojový komentář

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
cs: Toto nastavení přednastaví oznamování nových komentářů ve formuláři, který vidí anonymní uživatelé, když posílají komentář.

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
cs: E-mailové oznámení nových komentářů jak pro anonymní tak pro přihlášené uživatele.

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Automatic
cs: Automatické

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: cancel
cs: zrušit

en: Tabs
cs: Záložky

en: disable
cs: vypnout

en: Storage
cs: Ukládání

en: Insert !image or !link.
cs: Vložit !image nebo !link.

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Analysis
cs: Analýza

en: Clear Form Submissions
cs: Vymazat odeslané formuláře

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
cs: Určitě chcete smazat všechny záznamy pro tento formulář?

en: Webform %title entries cleared.
cs: Záznamy pro formulář %title byly vymazány.

en: Are you sure you want to delete this submission?
cs: Opravdu smazat tento odeslaný formulář?

en: Submitted values are
cs: Odeslané hodnoty jsou

en: responses
cs: odpovědi

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: View and edit all the available webforms on your site.
cs: Prohlížet a upravovat všechny formuláře na tomto webu.

en: Global configuration of webform functionality.
cs: Globální nastavení pro práci s webovými formuláři.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Go to form
cs: Přejít na formulář

en: View this form.
cs: Zobrazit formulář

en: Mandatory
cs: Povinné

en: E-mail to address
cs: E-mailová adresa příjemce

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele

en: E-mail from address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: ever
cs: navždy

en: every hour
cs: každou hodinu

en: every day
cs: každý den

en: every week
cs: každý týden

en: No Components, add a component below.
cs: Nejsou k dispozici žádné komponenty; níže přidejte novou komponentu.

en: Field Key
cs: Klíč pole

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
cs: Použije se jako popisek při zobrazení tohoto prvku formuláře.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
cs: Krátký popis pole, který slouží jako nápověda pro vyplňování.

en: Check this option if the user must enter a value.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel musí zadat hodnotu.

en: Parent Fieldset
cs: Nadřazená skupina polí

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
cs: Komponenta formuláře typu @type nemá definovanou funkci pro editování.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
cs: Klíč pole %field_key je neplatný. Použijte pouze malá písmena, číslice a podtržítka.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
cs: Klíč pole %field_key již používá pole s názvem %existing_field. Použijte unikátní klíč.

en: Submission #@sid
cs: Záznam #@sid

en: Previous submission
cs: Předchozí odeslaný formulář

en: Next submission
cs: Následující odeslaný formulář

en: Submitted by !name
cs: Odesláno uživatelem !name

en: Next Page >
cs: Další strana >

en: < Previous Page
cs: < Předchozí strana

en: The webform component @type is not able to be displayed
cs: Komponentu typu @type nelze zobrazit

en: Illegal information. Data not submitted.
cs: Neplatná informace. Data nebyla odeslána.

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
cs: Umožňuje vytvářet formuláře a dotazníky.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Presents month, day, and year fields.
cs: Představuje pole pro měsíc, den a rok.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
cs: Pokud je tato skupina polí sbalitelná, uživatelé ji budou moci otevírat a zavírat.

en: Collapsed by Default
cs: Sbaleno jako výchozí

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
cs: Sbalitelné skupiny polí jsou implicitně "otevřené". Tato volba nastaví výchozí stav skupiny polí na "zavřený".

en: Web Images
cs: Webové obrázky

en: Desktop Images
cs: Obrázky

en: Additional Extensions
cs: Další rozšíření

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
cs: Zadejte seznam dalších přípon souborů (oddělených čárkami) pro toto pole. <br />Přípony se přidají k výše zaškrtnutým položkám.

en: Max Upload Size
cs: Maximální velikost pro nahrávání souborů

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
cs: Zadejte maximální velikost souboru, který uživatel může nahrát (v KB)

en: Upload Directory
cs: Adresář pro nahrávání souborů

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
cs: Nahrané soubory se implicitně ukládají do adresáře files. Zde můžete zvolit jeho podadresář.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
cs: Soubory s příponou '%ext' nejsou povoleny. Nahrajte soubor s příponou %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
cs: Soubor %filename je příliš velký (%filesize KB). Horní limit pro velikost souboru je %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Zkontrolujte, zda je cílový adresář zapisovatelný.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Cílový adresář neexistuje.

en: Uploading a new file will replace the current file.
cs: Nahraný soubor přepíše původní.

en: User uploaded file
cs: Soubor nahraný uživatelem

en: Average uploaded file size
cs: Průměrná velikost nahraného souboru

en: Questions
cs: Otázky

en: Randomize Options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
cs: Ve formuláři náhodně změní pořadí možností pro výběr.

en: Randomize Questions
cs: Zamíchat otázky

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změnit pořadí otázek ve formuláři.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
cs: Umožňuje tvorbu mřížky otázek, kde možnosti odpovědí jsou ve formě přepínacích políček.

en: Non-empty
cs: Neprázdný

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
cs: Značkování umožňuje vkládat do formuláře vlastní HTML nebo PHP kód.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
cs: Umožňuje vytváření zaškrtávacích políček, přepínačů a rozbalovacích nabídek.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
cs: Umožňuje vložení víceřádkového textu.

en: Basic textfield type.
cs: Základní textové pole.

en: Time Format
cs: Formát času

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
cs: Zobrazovat čas ve 12 nebo 24hodinovém formátu.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
cs: Poskytuje uživateli pole pro hodinu a minutu a volitelně také pro dopoledne/odpoledne (am/pm).

en: low
cs: nízká

en: medium
cs: střední

en: high
cs: vysoká

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: Display on separate page
cs: Zobrazit na zvláštní stránce

en: Add CAPTCHA administration links to forms
cs: Přidat k formulářům odkaz na CAPTCHA administraci

en: administer CAPTCHA settings
cs: spravovat nastavení CAPTCHA

en: Challenge description
cs: Popis testu

en: Always add a challenge.
cs: Vždy přidat test.

en: Log wrong responses
cs: Zaznamenávat chybné odpovědi

en: The CAPTCHA settings were saved.
cs: Nastavení CAPTCHA bylo uloženo.

en: Challenge type
cs: Typ testu

en: Illegal form_id
cs: Neplatné form_id

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
cs: CAPTCHA pro formulář %form_id byla smazána.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
cs: CAPTCHA pro formulář %form_id byla deaktivována.

en: 10 more examples of this challenge.
cs: Dalších 10 příkladů tohoto testu.

en: Location of comment submission form
cs: Umístění formuláře pro odeslání komentáře

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
cs: CAPTCHA je ochranná známka Univerzity Carnegie Mellon

en: skip CAPTCHA
cs: přeskočit CAPTCHA

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
cs: Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.

en: general CAPTCHA settings
cs: základní CAPTCHA nastavení

en: Enabled challenge
cs: Povolené testy

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
cs: Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
cs: Spravovat nastavení jak a kde má být CAPTCHA použita.

en: Examples
cs: Příklady

en: An overview of the available challenge types with examples.
cs: Náhled dostupných typů testů včetně příkladů.

en: Code settings
cs: Nastavení kódu

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: large
cs: velké

en: Additional variation of text color
cs: Další varianty barvy textu

en: moderate
cs: moderovat

en: Distortion and noise
cs: Deformace a šum

en: Distortion level
cs: Úroveň zkreslení

en: Noise level
cs: Úroveň šumu

en: Image CAPTCHA
cs: Obrázkové CAPTCHA

en: What code is in the image?
cs: Jaký kód je na obrázku?

en: Provides an image based CAPTCHA.
cs: Poskytuje obrázkové CAPTCHA.

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Menus
cs: Menu

en: A valid date is required for %title.
cs: Pro obsah s názvem %title je vyžadováno platné datum.

en: A Date API that can be used by other modules.
cs: Modul Date API může být použit ostatními moduly.

en: The Strtotime default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
cs: Relativní

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: Position of date part labels
cs: Umístění popisků pro jednotlivé části data

en: User's time zone
cs: Časová zóna uživatele

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
cs: Datum ukládat v databázi jako ISO datum, doporučeno pro historická nebo neúplná data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
cs: Datum ukládat v databázi jako 'datetime' pole, doporučeno pro kompletní data a časy, které mohou vyžadovat konverzi časových pásmem.

en: !time from now
cs: za !time

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Fieldgroup
cs: Skupina polí

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Defines a field type for referencing one node from another.
cs: Definuje typ pole, které umožňuje vytvořit odkaz z jednoho uzlu na jiný.

en: User roles that can be referenced
cs: Uživatelské role, na které je možné odkazovat

en: User status that can be referenced
cs: Statuty uživatele, na které je možné odkazovat

en: Form
cs: Formulář

en: Publish
cs: Vydat

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Grid
cs: Mřížka

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Submission settings
cs: Nastavení pro odeslání

en: File format
cs: Formát souboru

en: file system
cs: systém souborů

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Title text
cs: Text názvu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Distinct
cs: Jedinečné

en: E-mail template
cs: Šablona e-mailu

en: <None>
cs: <Nic>

en: Extension
cs: Přípona

en: Keys
cs: Klíče

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Available
cs: K dispozici

en: Export format
cs: Formát pro export

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Initial height
cs: Výchozí výška

en: Initial width
cs: Výchozí šířka

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: empty
cs: prázdné

en: Values
cs: Hodnoty

en: Context
cs: Kontext

en: Sort
cs: Řazení

en: Pager
cs: Stránkovač

en: New @s
cs: Nové @s

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Add content to !s
cs: Přidat obsah do !s

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Columns
cs: Sloupce

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Vynechat položky

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Print
cs: Tisk

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Validation
cs: Validace

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Default format
cs: Výchozí

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: Domains
cs: Domény

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Available as block
cs: Dostupné jako blok

en: Column
cs: Sloupec

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: Zone
cs: Časová zóna

en: All comments
cs: Všechny komentáře

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
cs: Formulář %title byl vytvořen. Níže do něj můžete přidat nová pole.

en: Submission deleted.
cs: Odeslaný formulář byl smazán.

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: clone
cs: klonovat

en: Time ago
cs: Čas před

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Next »
cs: Následující »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Effect
cs: Efekt

en: Fonts
cs: Fonty

en: Set username and customize look and feel for <a href="http://www.addthis.com/">AddThis</a> button.
cs: Registrujte se a nastavte si vzhled <a href="http://www.addthis.com/">AddThis</a> tlačítka.

en: Your username for <a href="http://www.addthis.com/">addthis.com</a>. Example: my-username
cs: Vaše uživatelské jméno na <a href="http://www.addthis.com/">addthis.com</a>. Příklad: uzivatelske-jmeno

en: Display on node pages
cs: Zobrazit v uzlech

en: Display in node teasers
cs: Zobrazit v upoutávkách

en: Display an AddThis button in the node teasers.
cs: Zobrazit AddThis tlačítko v upoutávkách uzlů.

en: Button image settings
cs: Nastavení obrázku pro tlačítko

en: Button image url
cs: URL obrázku tlačítka

en: URL for small image in the button. Example: http://s9.addthis.com/button1-share.gif
cs: URL malého obrázku v tlačítku. Příklad: http://s9.addthis.com/button1-share.gif

en: Button image width
cs: Šířka obrázku tlačítka

en: Width for button image. Example: 125
cs: Šířka obrázku tlačítka. Příklad: 125

en: Button image height
cs: Výška obrázku tlačítka

en: Height for button image. Example: 16
cs: Výška obrázku tlačítka. Příklad: 16

en: Button image HTML attributes
cs: HTML atributy obrázku tlačítka

en: Extra HTML attributes for img tag. Example: alt=""
cs: Extra HTML atributy pro obrázek. Příklad: alt=""

en: Logo url
cs: URL loga

en: Logo background color
cs: Barva pozadí loga

en: The color to use as a background around the logo in the popup. Example: EFEFEF
cs: Barva, která se má použít jako pozadí okolo loga ve vyskakovacím okně. Příklad: EFEFEF

en: Logo text color
cs: Barva textu loga

en: The color to use for the text next to the logo in the popup. Example: 666666
cs: Barva, která se má použít pro text vedle loga ve vyskakovacím okně. Příklad: 666666

en: Creates AddThis button as a block, to be used in themes and to node links.
cs: Vytvořit AddThis tlačítko jako blok pro použití v tématech vzhledu a do odkazů uzlu.

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Please select a file.
cs: Zvolte soubor.

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Node tokens
cs: Tokeny uzlů

en: Resizable
cs: Nastavitelná velikost

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: Debugging
cs: Ladění

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Add salt and pepper noise
cs: Přidat šum typu sůl a pepř

en: Generate
cs: Generovat

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
cs: Maximální povolené rozlišení obrázku (např. 800x600). Hodnota 0 - bez omezení. Pokud je nainstalován <a href="!image-toolkit-link">soubor obrázkových nástrojů</a> obrázky přesahující tuto hodnotu budou zmenšeny.

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Custom template
cs: Vlastní šablona

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: of
cs: z

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Row
cs: Řádek

en: IP address
cs: IP adresa

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Enable or disable the display of certain page elements.
cs: Povoluje nebo zakazuje zobrazení určitých elementů stránky.

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: E-mail to
cs: E-mail pro

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: Settings were imported from the profile %name
cs: Nastavení bylo importováno z profilu %name

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Profile has been added.
cs: Profil byl přidán.

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
cs: Opravdu smazat profil %name?

en: Profile has been deleted.
cs: Profil byl smazán.

en: Duplicate directory paths are not allowed.
cs: Nejsou povoleny duplicitní adresářové cesty.

en: Create thumbnails
cs: Vytvořit náhledy

en: Selected files
cs: Vybrané soubory

en: Width x Height
cs: Šířka x Výška

en: Create a new image
cs: Vytvořit nový obrázek

en: directory (%dir)
cs: adresář (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Upload failed.
cs: Nahrávání selhalo.

en: File deletion successful: %files.
cs: Smazání souborů úspěšné: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
cs: Zadejte rozměry v povoleném rozsahu ve formátu 1x1 do

en: File resizing successful: %files.
cs: Změna velikosti souborů úspěšná: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
cs: Vytvoření náhledu (%thumbnames) pro %filename úspěšné.

en: %filename is not an image.
cs: %filename není obrázek.

en: Scaling up is not allowed.
cs: Zvětšování není povoleno.

en: %filename(%dimensions) already exists.
cs: %filename(%dimensions) již existuje.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
cs: Soubor %filename nemůže být změněn na rozměry @dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
cs: Nepodařilo se zjistit pracovní adresář prohlížeče souborů.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
cs: Neexistuje platný adresář, specifikovaný pro prohlížeč souborů!

en: Illegal choice %choice in !name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
cs: Procházení souborů je v adresáři %dir zakázané.

en: Do you want to refresh the current directory?
cs: Obnovit aktuální adresář?

en: Delete selected files?
cs: Smazat vybrané soubory?

en: Please select a thumbnail.
cs: Zvolte náhled.

en: You must select at least %num files.
cs: Je nutné vybrat alespoň %num souborů.

en: Tips
cs: Tipy

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
cs: Vyberte soubor kliknutím na odpovídající řádek v seznamu souborů.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
cs: Seřadit soubory kliknutím na hlavičku sloupce seznamu souborů.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
cs: Klávesové zkratky pro seznam souborů: up, down, left, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
cs: Klávesové zkratky pro seznam adresářů: up, down, left, right, home, end.

en: Limitations
cs: Omezení

en: !num files using !dirsize of !quota
cs: !num souborů využívá !dirsize z !quota

en: unlimited quota
cs: neomezený limit

en: Delimited text
cs: Text s oddělovači

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
cs: Soubor s prostým textem odděleným čárkami, tabulátory nebo jinými znaky.

en: A file readable by Microsoft Excel.
cs: Soubor pro MS Excel.

en: Delimited text format
cs: Text s oddělovači

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy automatického dokončování. Vezměte na vědomí, že volba <em>Obsahuje</em> může na webech s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobit problémy s výkonem.

en: View used to select the nodes
cs: Pohled, který se použije pro výběr uzlů

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: %name: this post can't be referenced.
cs: %name: na tento uzel není možné odkazovat.

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Replies to my comment
cs: Odpovědi na mé komentáře

en: Notify me when new comments are posted
cs: Oznámit, když jsou odeslány nové komentáře

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
cs: Pokud se chcete zaregistrovat ke komentářům, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu.

en: No notifications
cs: Žádné oznámení

en: Email to unsubscribe
cs: E-mail pro odhlášení

en: Unsubscribe this e-mail
cs: Odhlásit tento e-mail

en: There were no active comment notifications for that email.
cs: Nebyly nalezeny žádné aktivní oznámení pro tento e-mail.

en: Content types to enable for comment notification
cs: Typy obsahu u kterých je povoleno oznamování nových komentářů

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
cs: Komentáře ve zde povolených typech obsahu budou poskytovat možnost oznamování nových komentářů.

en: Available subscription modes
cs: Dostupné způsoby

en: Choose which notification subscription styles are available for users
cs: Vyberte které způsoby registrace oznamování budou poskytovány uživatelům

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
cs: Výchozí stav oznamování pro anonymní uživatele

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
cs: Výchozí text e-mailu pro posílání oznámení komentujícím

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
cs: Výchozí text e-mailu pro posílání oznámení autorům uzlů

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
cs[0]: E-mail odhlášen z 1 oznamování komentářů.
cs[1]: E-mail odhlášen z @count oznamování komentářů.
cs[2]: E-mail odhlášen z @count oznamování komentářů.

en: Configure settings for e-mails about new comments.
cs: Konfigurovat nastavení e-mailů oznamujících nové komentáře

en: Unsubscribe an email from all notifications.
cs: Odhlásit e-mail ze všech oznámení.

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Undated
cs: Bez data

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: Google Analytics module
cs: Modul Google Analytics

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Slideshow settings
cs: Nastavení slideshow

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: The MIME type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Disable dropdown
cs: Zakázat vysouvání

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: 12-hour (am/pm)
cs: 12hodinový

en: 24-hour
cs: 24hodinový

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Format: @date
cs: Formát: @date

en: date ical
cs: datum ical

en: The dates are invalid.
cs: Data jsou neplatná.

en: Repeats
cs: Opakování

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: Button image url for secure https connection
cs: URL obrázku tlačítka pro zabezpečené https spojení

en: This is only required if your site uses secure https connections. Example: https://secure.addthis.com/button1-share.gif
cs: Toto je vyžadováno pouze pokud vaše stránka používá zabezpečené https spojení. Příklad: https://secure.addthis.com/button1-share.gif

en: Disable Flash cookie
cs: Zakázat flash cookie

en: Widget Version
cs: Verze widgetu

en: 152 - Uses a popup window for the more option
cs: 152 - používá vyskakovací (popup) okna pro více možností

en: The version of the addthis widget to use.
cs: Verze addthis widgetu pro použití.

en: Show AddThis button on this type of node
cs: Zobrazit AddThis tlačítko v uzlu tohoto typu

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: form
cs: formulář

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Date field(s)
cs: Pole data

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
cs: Metoda manipulace s více poli data v jednom výběru. Vrátí pouze položky které mají jedno z odpovídajících polí data (date = field_1 OR field_2) nebo pouze ty, které odpovídají všem zvoleným polím (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
cs: Pro tento filtr je nutné vybrat alespoň jedno pole datumu.

en: Missing date fields!
cs: Chybí pole data!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
cs: (@field) <strong>Zobrazené uživatelům</strong> @widget @format

en: The results of this submission may be viewed at:
cs: Výstupy tohoto formuláře můžete zobrazit zde:

en: New component name
cs: Jméno nové komponenty

en: When adding a new component, the name field is required.
cs: Pro přidání nové komponenty je vyžadován název pole.

en: Your webform has been published.
cs: Váš formulář byl vydán.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
cs: Umístění komponent a povinné hodnoty byly aktualizovány.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
cs: Volitelná hodnota. Můžete lépe uspořádat formulář, když umístíte tuto komponentu do jiné skupiny polí.

en: Component %name cloned.
cs: Komponenta %name byla duplikována.

en: Component %name updated.
cs: Komponenta %name byla aktualizována.

en: New component %name added.
cs: Komponenta %name byla přidána.

en: Delete the %name fieldset?
cs: Smazat skupinu polí %name?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete skupinu polí %name a všechna v ní obsažená pole ve formuláři %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Delete the %name component?
cs: Smazat komponentu %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete komponentu %name formuláře %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Component %name deleted.
cs: Komponenta %name byla smazána.

en: Submissions for %user
cs: Odeslané formuláře uživatele %user

en: Show !count results per page.
cs: Počet výsledků na stránku: !count

en: Showing all results.
cs: Zobrazeny všechny výsledky.

en: @total results total.
cs: Celkem výsledků: @total

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
cs: Toto je oddělovač pro soubor typu CSV/TSV, ve kterém lze stáhnout výsledky formulářů. Použití tabulátorů je nejspolehlivější způsob, jak zachovat non-latin znaky. Můžete oddělovač změnit na jiný podle toho, do které aplikace budete výsledky importovat.

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
cs: Na této stránce jsou všechny aktuálně nastavené komponenty pro tento formulář. Můžete vytvořit libovolný počet komponent, i několik stejného typu. Novou komponentu přidáte tak, že v dolní části tabulky zadáte jméno a zvolíte typ pro dané pole. Nové komponenty, případně upravené hodnoty, je potřeba uložit tlačítkem Odeslat.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
cs: Kliknutím na jméno komponenty můžete upravit její nastavení.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
cs: Tato přístupová práva ovlivňují, které uživatelské role mohou formulář odesílat. Nebrání však k přístupu ke stránce s formulářem. Pokud potřebujete omezit přístup k samotné stránce, použijte jiný modul, např. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> nebo <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
cs: Role, které mohou odesílat tento formulář

en: Show complete form in teaser
cs: Zobrazit formulář v upoutávce

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
cs: Zobrazí celý formulář v upoutávce uzlu.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
cs: Výchozí hodnota textu tlačítka pro odeslání formuláře je <em>Poslat</em>. Tuto hodnotu můžete přebít, když vyplníte toto pole.

en: The entered email address %address is not a valid address.
cs: Zadaná adresa není platnou e-mailovou adresou.

en: Submissions for this form are closed.
cs: Tento formulář je uzavřený.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a> nebo <a href="!register">zaregistrujte</a>.

en: You do not have permission to view this form.
cs: Nemáte oprávnění zobrazit tento formulář.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
cs: Vyčerpali jste limit pro opakované odeslání tohoto formuláře (@count).

en: You have already submitted this form.
cs: Tento formulář jste již odeslali.

en: You may not submit another entry at this time.
cs: V tuto chvíli nemůžete formulář znovu odeslat.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
cs: <a href="!url">Zobrazit předchozí odeslané formuláře</a>.

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
cs: Toto jsou dostupné typy polí ve vaší instalaci modulu Webform. Kterékoliv z nich můžete vypnout pomocí příslušného zaškrtávacího pole. V nových i existujících webových formulářích budou k dispozici pouze zaškrtnuté komponenty.

en: Default e-mail values
cs: Výchozí hodnoty pro e-mail

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
cs: Výchozí adresa odesílatele e-mailů s výstupy formulářů (často adresa správce formulářů).

en: The default sender name which is used along with the default from address.
cs: Výchozí jméno odesílatele, které se přidá k odchozí adrese.

en: Default subject
cs: Výchozí předmět

en: Form submission from: %title
cs: Vyplněný formulář %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
cs: Výchozí text předmětu pro e-maily s výstupy formulářů.

en: Allow cookies for tracking submissions
cs: Povolit cookies pro sledování odesílaných formulářů

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
cs: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> lze použít k tomu, aby stejný uživatel nemohl opakovaně odesílat stejný formulář. Pro omezení počtu odeslaných formulářů od jednotlivých uživatelů není tato funkce nezbytná, ale v některých případech může zvýšit přesnost. Kromě cookies využívá modul Webform také záznamy IP adres a jména registrovaných uživatelů.

en: Default export format
cs: Výchozí formát pro export

en: Default export delimiter
cs: Výchozí oddělovač pro export

en: Submission access control
cs: Kontrola přístupu k odesílání formuláře

en: Select the user roles that may submit each individual webform
cs: Zadejte uživatelské role, které mohou odesílat jednotlivé formuláře

en: Disable Webform submission access control
cs: Vypnout kontrolu přístupu k webovým formulářům

en: Form: !form
cs: Formulář !form

en: Submission updated.
cs: Odeslaný formulář byl aktualizován.

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
cs: V tomto poli můžete použít speciální tokeny, které budou nahrazeny dynamicky generovanými hodnotami.

en: Token values
cs: Hodnoty tokenů

en: Webform confirmation
cs: Potvrzení formuláře

en: Form components
cs: Komponenty formuláře

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Website timezone
cs: Časové pásmo webu

en: User timezone
cs: Časové pásmo uživatele

en: Use a textfield for year
cs: Pro rok použít textové pole

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
cs: Pokud je povoleno, vygenerovaná pole pro datum použijí pro letopočet textové pole. Jinak se použije rozbalovací menu.

en: Entered !name is not a valid date.
cs: Zadaná hodnota !name není platné datum.

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není platná e-mailová adresa

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
cs: Skupiny polí umožňují roztřídit jednotlivá pole do skupin.

en: Width of the file field.
cs: Šířka pole pro soubory.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
cs: Adresář %directory se nepodařilo vytvořit. Zkontrolujte, zda je adresář pro soubory k formulářům zapisovatelný.

en: %field field is required.
cs: Pole %field je vyžadováno.

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
cs: Pole, které je pro uživatele neviditelné, ale uloží se spolu s ostatními hodnotami formuláře.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
cs: Zobrazí text ve formuláři jako HTML - nevytváří samostatné pole.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
cs: Možnosti v rozbalovacím seznamu musí být unikátní. Následující klíče byly použity opakovaně:

en: Make this field resizable by the user.
cs: Povolit uživatelům změnit velikost pole.

en: Label placed to the left of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zleva

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Label placed to the right of the textfield
cs: Popisek umístěný vedle textového pole zprava

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
cs: Zadaná hodnota %name není platný čas.

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: View name
cs: Název pohledu

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: Provide custom text or link.
cs: Poskytnout vlastní text nebo odkaz.

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No vocabulary
cs: Žádný slovník

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cs: !name nesmí být delší než %max znaků (zadáno %length znaků).

en: Illegal choice %choice in %name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu %name.

en: Popular content
cs: Oblíbený obsah

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
cs: %name: neshoda v názvu. Zkontrolujte výběr.

en: default challenge type
cs: výchozí typ testu

en: @type (from module @module)
cs: @type (z modulu @module)

en: Form protection
cs: Ochrana formuláře

en: Default challenge type
cs: Výchozí typ testu

en: Add a description to the CAPTCHA
cs: Přidat popis k CAPTCHA

en: CAPTCHA description
cs: Popis CAPTCHA

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description.
cs: Nastavitelný popis CAPTCHA. Pokud necháte prázdné, budou nastaveny původní hodnoty.

en: Default CAPTCHA validation
cs: Výchozí ověření CAPTCHA

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
cs: Rozlišovat velikost písmen: odpověď musí přesně souhlasit se zadáním.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
cs: Nerozlišovat velikost písmen: chyby v malých/velkých písmenech jsou ignorovány.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
cs: Reset CAPTCHA popisu pro jazyk %language.

en: Reset of CAPTCHA description.
cs: Reset CAPTCHA popisu.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
cs: CAPTCHA: žádné testy nejsou aktivní

en: extra large
cs: extra velké

en: tight
cs: úzký

en: wide
cs: široký

en: extra wide
cs: extra široký

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: %name: found no valid user with that name.
cs: %name: nebyl nalezen žádný platný uživatel s tímto jménem.

en: Text format
cs: Formát textu

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: In code
cs: V kódu

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: Default priority
cs: Výchozí priorita

en: Indexed
cs: Indexováno

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: %title is invalid.
cs: %title je neplatný.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
cs: HTTP Request Error při importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
cs: Nelze otevřít soubor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
cs: Soubor kalendáře %filename je neplatný

en: Invalid calendar file.
cs: Neplatný kalendářový soubor.

en: Custom input format
cs: Vlastní formát vstupu

en: Hide repeat rule
cs: Skrýt pravidlo opakování

en: There are errors in @field_name value #@delta:
cs: Hodnota #@delta v poli @field_name obsahuje chyby:

en: There are errors in @field_name:
cs: Pole @field_name obsahuje chyby:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
cs: Kompletní dokumentace k modulům Date a Date API je dostupná na adrese <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
cs: Připojení navigace předchozí/další k ostatním zobrazením. Vyžaduje argument typu datum.

en: Date browser style
cs: Styl pro Date browser

en: Creates back/next navigation.
cs: Vytvoří navigaci zpět/další.

en: Date (!base_table)
cs: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
cs: Vyberte typ hodnoty data pro použití ve výchozích hodnotách, souhrnech či navigaci. Pro příklad: rozlišení na "měsíc" nastaví výchozí datum na aktuální měsíc, vytvoří měsíční zobrazení v souhrnném view a odkaz na následující a předchozí měsíc v navigaci.

en: You must select at least one date field for this argument.
cs: Pro tento argument musí být vybráno alespoň jedno pole data.

en: Navigate to previous year
cs: Přejít na předchozí rok

en: Navigate to next year
cs: Přejít na další rok

en: Navigate to previous month
cs: Přejít na předchozí měsíc

en: Navigate to next month
cs: Přejít na další měsíc

en: Navigate to previous week
cs: Přejít na predchozí týden

en: Navigate to next week
cs: Přejít na další týden

en: Navigate to previous day
cs: Přejít na předchozí den

en: Navigate to next day
cs: Přejít na další den

en: View full page month
cs: Zobrazit měsíc jako stránku

en: manage fields
cs: správa polí

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: <No value>
cs: <Žádná hodnota>

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Add new group: you need to provide a label.
cs: Přidat novou skupinu: je potřeba, aby byl zadán popisek.

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: %name: invalid input.
cs: %name: neplatný vstup.

en: %name: found no valid post with that title.
cs: %name: nebyl nalezen žádný příspěvek s tímto názvem.

en: View used to select the users
cs: Pohled (view) použitý k výběru uživatelů

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Minimum sitemap lifetime
cs: Minimální životnost mapy webu

en: No minimum
cs: Žádné minimum

en: Number of links in each sitemap page
cs: Počet odkazů na každé stránce mapy webu

en: Maximum number of sitemap links to process at once
cs: Maximální počet zpracovávaných odkazů v jednom okamžiku

en: Sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache (mezipaměť) mapy webu

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
cs: Mapa webu je aktuální a není nutné ji obnovovat.

en: Rebuild sitemap
cs: Obnovit mapu webu

en: Default (@value)
cs: Výchozí hodnota

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Click on the table headers to change sorting.
cs: Pro změnu způsobu řazení, klikněte na popis sloupce tabulky.

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu

en: Rebuild the site map.
cs: Obnovit mapu webu.

en: XML sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache XML mapy webu

en: Automatic (recommended)
cs: Automaticky (doporučeno)

en: (highest)
cs: (nejvyšší)

en: (normal)
cs: (standardní)

en: (lowest)
cs: (nejnižší)

en: Show End Date
cs: Zobrazit koncové datum

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
cs: Obnova mapy webu není zapotřebí. Jestliže si přesto přejete obnovit soubory mapy webu, můžete <a href="@link-cron">spustit cron manuálně</a>.

en: Priority: @value
cs: Priorita: @value

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Gallery page
cs: Stránka galerie

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Unique
cs: Unikátní

en: Color and image settings
cs: Nastavení obrázku a barvy

en: PNG with transparent background
cs: PNG s transparentním pozadím

en: @level - no distortion
cs: @level - bez zkreslení

en: @level - low
cs: @level - nízká

en: @level - medium
cs: @level - střední

en: @level - high
cs: @level - vysoká

en: Existing sitemap.xml file found.
cs: Nalezen existující soubor sitemap.xml.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
cs: Modul XML sitemap nemůže zobrazit svůj XML výstup, pokud na tomto webu již soubor sitemap.xml existuje.

en: Title type
cs: Typ titulku

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
cs: Podporuje zápis datumu ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'dnes', '+2 měsíce' nebo '9.prosince 2004' jsou korektní.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
cs: Podporuje zápis času ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'nyní', '+2 hodiny' nebo '10:30' jsou korektní.

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: An <a href="http://www.addthis.com/">AddThis</a> button.
cs: <a href="http://www.addthis.com/">AddThis</a> tlačítko.

en: Add this button
cs: Tlačítko "Add this"

en: Addthis
cs: AddThis

en: Addthis settings
cs: AddThis nastavení

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Default state for the notification selection box for registered users
cs: Výchozí stav oznamování pro registrované uživatele

en: Subscribe users to their node follow-up notification emails by default
cs: Ve výchozím stavu registrovat uživatele k odebírání oznamení nových komentářů.

en: If this is checked, new users will receive e-mail notifications for follow-ups on their nodes by default until they individually disable the feature.
cs: Pokud je zaškrtnuto, noví uživatelé budou automaticky dostávat oznámení pro nové komentáře k jejich uzlům, dokud to sami nezakážou.

en: Disable comment notification
cs: Zakázat oznamování nových komentářů

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
cs: Nastaví rychlost slideshow, v milisekundách.

en: Text for the slideshow start button.
cs: Text tlačítka pro spuštění slideshow.

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: The human readable label.
cs: Popisek.

en: The unique ID of the comment.
cs: Unikátní ID komentáře.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
cs: IP adresa počítače, ze kterého byl komentář odeslán.

en: The name left by the comment author.
cs: Jméno zadané autorem komentáře.

en: The email address left by the comment author.
cs: E-mailová adresa zadaná autorem komentáře.

en: The home page URL left by the comment author.
cs: URL adresa stránky zadaná autorem komentáře.

en: The URL of the comment.
cs: URL komentáře.

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: The URL of the comment's edit page.
cs: URL stránky pro editaci komentáře.

en: The date the comment was posted.
cs: Datum vložení komentáře.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
cs: Rodič komentáře, pokud se používá seskupování komentářů do vláken.

en: The node the comment was posted to.
cs: Uzel, ke kterému byl komentář vložen.

en: The number of comments posted on a node.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu.

en: New comment count
cs: Počet nových komentářů

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu od posledního zobrazení uživatelem.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.

en: The language the node is written in.
cs: Jazyk, ve kterém je uzel vytvořen.

en: The URL of the node.
cs: URL uzlu.

en: The URL of the node's edit page.
cs: URL stránky editace uzlu.

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.

en: The author of the node.
cs: Autor uzlu.

en: Poll winner
cs: Vítěz ankety

en: The winning poll answer.
cs: Vítězná odpověď ankety.

en: Poll winner votes
cs: Počet hlasů u vítěze ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
cs: Počet hlasů zaznamenaných u vítězné otázky ankety.

en: Poll winner percent
cs: Podíl hlasů u vítěze ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
cs: Procento hlasů zaznamenaných u vítězné odpovědi.

en: The number of visitors who have read the node.
cs: Počet návštěvníků, kteří zobrazili daný uzel.

en: The number of visitors who have read the node today.
cs: Počet návštěvníků, kteří dnes zobrazili daný uzel.

en: Last view
cs: Poslední zobrazení

en: The date on which a visitor last read the node.
cs: Datum, kdy návštěvník naposledy zobrazil daný uzel.

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: The administrative email address for the site.
cs: E-mailová adresa pro hlavní administraci tohoto webu.

en: The URL of the site's front page.
cs: URL titulní stránky.

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: The URL of the site's login page.
cs: URL přihlašovací stránky.

en: The unique ID of the uploaded file.
cs: Unikátní ID nahraného souboru.

en: The name of the file on disk.
cs: Jméno souboru na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
cs: Velikost souboru v kilobytech.

en: The web-accessible URL for the file.
cs: URL adresa souboru dostupná z webu.

en: The date the file was most recently changed.
cs: Datum poslední změny souboru.

en: The user who originally uploaded the file.
cs: Uživatel, který původně nahrál soubor.

en: The unique ID of the taxonomy term.
cs: Unikátní ID termínu taxonomie.

en: The name of the taxonomy term.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy term.
cs: Volitelný popis termínu taxonomie.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
cs: Počet uzlů označených taxonomy termínem.

en: The URL of the taxonomy term.
cs: URL termínu taxonomie.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
cs: Slovník, do kterého termín patří.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
cs: Unikátní ID slovníku taxonomie.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
cs: Jméno slovníku taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
cs: Volitelný popis slovníku taxonomie.

en: Term count
cs: Počet termínů

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
cs: Počet termínů, které patří do slovníku taxonomie.

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: The login name of the user account.
cs: Přihlašovací jméno uživatelského účtu

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: The URL of the account profile page.
cs: Odkaz na stránku profilu.

en: The date the user last logged in to the site.
cs: Datum, kdy se uživatel naposledy přihlásil na web.

en: The date the user account was created.
cs: Datum, kdy byl uživateli vytvořen účet.

en: All parent terms
cs: Všechny nadřazené termíny

en: Font preview of @font (@file)
cs: Náhled fontu @font (@file)

en: Preview of built-in font
cs: Náhled vestavěného fontu

en: PHP built-in font: !font_preview
cs: PHP vestavěný font: !font_preview

en: Enter the characters shown in the image.
cs: Vložte znaky zobrazené na obrázku.

en: Font example
cs: Příklad fontu

en: Purging links.
cs: Čištění odkazů.

en: Comments allowed
cs: Komentáře povoleny

en: Site maintenance account
cs: Účet webové údržby

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: Installing updates
cs: Instalace aktualizací

en: Preparing to update your site
cs: Příprava na aktualizaci webu

en: Downloading updates failed:
cs: Při stahování aktualizací došlo k chybě:

en: Updates downloaded successfully.
cs: Aktualizace úspěšně staženy.

en: Fatal error trying to download.
cs: Při pokusu o stažení došlo k závažné chybě.

en: Downloading %project
cs: Stahuji %project

en: Failed to download %project from %url
cs: Chyba při stahování %project z %url

en: Update manager
cs: Správce aktualizací

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: E-mails
cs: E-maily

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
cs: Celkový počet stránek. Nechte prázdné pro zobrazení všech stránek.

en: All items, skip @skip
cs: Všechny položky, přeskočit @skip

en: All items
cs: Všechny položky

en: @count item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: No links
cs: Žádné odkazy

en: Select which link types you would like to rebuild
cs: Zvolte prosím typy odkazů, které mají být obnoveny

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
cs: Výchozí nastavení XML sitemapy pro @bundle může být změněno <a href="@link-type">zde</a>

en: Text box
cs: Textové okno

en: Key-value pairs may be entered separated by pipes. i.e. safe_key|Some readable option
cs: Dvojice klíč-hodnota mohou být zadány s oddělením svislou čarou, tj. bezpecny_klic|Nějaká možnost

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
cs: Modul Webform umožňuje přiložit k uzlům formuláře a dotazníky.

en: To add one, create a !types piece of content.
cs: Pro přidání vytvořte obsah typu !types.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
cs: V současné době není webový formulář zapnutý pro žádné typy obsahu.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
cs: Jestliže chcete používat webový formulář, zapněte ho alespoň pro jeden typ obsahu na této stránce.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
cs: Na této stránce je seznam veškerého obsahu na webu, ke kterému může být připojen webový formulář.

en: Webform-enabled piece of content
cs: Obsah, pro který je povolen webový formulář

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
cs: Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> a povolte webový formulář alespoň pro jeden typ obsahu.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
cs: Volitelně: můžete povolit webový formulář pro více typů obsahu. Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> page.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
cs: <p>Tento modul umožňuje vytváření formulářů či dotazníků a vytvořit jejich obsah. Výsledky odeslaných formulářů jsou uloženy v databázi a volitelně je také možné posílat je e-mailem na předdefinované adresy
    </p>
    <p>Zde je stručný návod, jak jeden takový vytvořit:</p>
    <ul>
      <li>!webform-types-message</li>
      <li>Přejít na <a href="!create-content">Vytvořit obsah</a> a přidat !types kousek obsahu.</li>
      <li>Po uložení nového obsahu, budete přesměrováni na seznam polí formuláře, který bude vytvořen. Přidejte pole, která chcete mít ve formuláři.</li> 
      <li>Po dokončení přidávání polí, můžete chtít posílat e-maily administrátorům nebo zpět k uživateli, který vyplnil formulář. Klikněte na podkartu <em>e-maily</em> (umístěnou pod kartou <em>Webform</em>)</li>
      <li>Konečně, navštivte podkartu<em>Nastavení formuláře</em> (umístěnou pod kartou <em>Webform</em>) a nakonfigurujte zbývající možnosti nastavení formuláře.
        <ul>
           <li>Přidat potvrzovací zprávu a/nebo přesměrování na URL, která má být zobrazena po úspěšném odeslání formuláře.</li>
           <li>Nastavit limit počtu odeslání.</li>
           <li>Stanovit, jaké role mohou odeslat formulář.</li>
           <li>Upravit pokročilé možnosti konfigurace, jako je možnost ukládat koncepty nebo zobrazit uživateli zprávu s oznámením, jak mohou upravit své příspěvky.</li>
         </ul>
      </li>
      <li>Formulář by nyní měl být připraven k prohlížení. Po obdržení výsledků formuláře, můžete zkontrolovat výsledky, které uživatelé odeslali, navštívením karty <em>Výsledky</em> u zobrazeného formuláře.</li>
    </ul>
    <p>Nápověda jak přidávat a konfigurovat komponenty bude zobrazena poté, co přidáte vaší první komponentu.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
cs: Speciální textové pole pro vložení e-mailové adresy.

en: Allow users to upload files of configurable types.
cs: Umožňuje uživatelům vložit soubor nastaveného typu.

en: Page break
cs: Zalomení stránky

en: Organize forms into multiple pages.
cs: Umožňuje sestavit vícestránkové formuláře.

en: Select options
cs: Možnosti výběru

en: Value of !component
cs: Hodnota z !component

en: Value of "!component"
cs: Hodnota z "!component"

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Edit e-mail settings
cs: Upravit nastavení e-mailů

en: Delete e-mail settings
cs: Smazat nastavení e-mailů

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
cs: Zkontrolujte, zda jsou všechny hodnoty v tomto poli unikátní. Nelze zadat dvakrát stejnou hodnotu.

en: no upload
cs: žádný upload

en: !name (hidden)
cs: !name (schováno)

en: Other...
cs: Jiné...

en: Allow "Other..." option
cs: Povolit možnost "Ostatní..."

en: Check this option if you want to allow users to enter an option not on the list.
cs: Zaškrtněte tuto možnost, jestliže chcete dovolit uživatelům zadat hodnotu, která není na seznamu.

en: Text for "Other..." option
cs: Text pro možnost "Jiné..."

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
cs: Pokud jste povolili další možnosti, zadejte text, který se zobrazí pro jejich aktivaci.

en: Randomize options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změní pořadí možností pro zobrazení ve formuláři.

en: Width of the textarea.
cs: Šířka textové oblasti.

en: Height of the textarea.
cs: Výška textové oblasti.

en: Maximum length of the textfield value.
cs: Maximální délka textového pole.

en: Webform-enabled content types
cs: Typy obsahu, pro které je povolen webový formulář

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
cs: Modul Webform umožňuje povolit komponenty webového formuláře pro jakýkoliv typ obsahu. Zvolte typy obsahu, ke kterým chcete připojit komponenty webového formuláře.

en: E-mail address format
cs: Formát e-mailové adresy

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
cs: Dlouhý formát: "Jméno Příjmení" &lt;jmeno@priklad.com&gt;

en: Short format: name@example.com
cs: Krátký formát: jmeno@priklad.com

en: Most servers support the "long" format which will allow for more friendly From addresses in e-mails sent. However many Windows-based servers are unable to send in the long format. Change this option if experiencing problems sending e-mails with Webform.
cs: Většina serverů podporuje "dlouhý" formát, který umožňuje zadat uživatelsky příjemnější odchozí adresy v odesílaných e-mailech. Mnohé servery, které používají OS Windows, ovšem nedokážou e-mail v dlouhém formátu odeslat. Jestliže máte problémy s odesíláním e-mailů pomocí modulu Webform, změňte toto nastavení.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
cs: Na webu neexistují žádné webové formuláře. Vytvořte obsah typu !types.

en: Conditional rules
cs: Podmíněná pravidla

en: Select another component to decide whether to show or hide this component. You can only select components occurring before the most recent pagebreak.
cs: Vybete další komponentu a rozhodněte, zda komponentu zobrazit, nebo schovat. Můžete vybrat pouze komponenty, které se objevují před nejbližším zalomením stránky.

en: Determines whether the list below is inclusive or exclusive.
cs: Určuje, zda níže uvedený seznam definuje zahrnuté, nebo vyloučené položky.

en: List values, one per line, that will trigger this action. If you leave this blank, this component will always display.
cs: Seznam hodnot (jedna hodnota na řádek), které spustí tuto akci. Jestliže necháte prázdné, komponenta se zobrazí vždy.

en: Include all components
cs: Zahrnout všechny komponenty

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
cs: Hodnota %value už byla pro pole %title odeslána. Je možné, že už jste tento formulář odeslali, nebo je třeba zadat jinou hodnotu.

en: Component value
cs: Hodnota komponenty

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
cs: Momentálně se neposílají žádné e-maily, níže přidejte příjemce e-mailu.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
cs: Jakékoli textové pole, volba nebo skrytá položka formuláře mohou být zvoleny jako předmět e-mailů.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
cs: Jakýkoli e-mail, volba nebo skrytý prvek formuláře může být nastaven jako e-mail odesílatele.

en: No available components
cs: Žádné komponenty nejsou k dispozici

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
cs: Pomocí šablony pro e-maily je možné přizpůsobit zobrazování e-mailů.

en: Included e-mail values
cs: Zahrnuté hodnoty e-mailové adresy

en: Save e-mail settings
cs: Uložit nastavení e-mailů

en: E-mail header details
cs: Detaily hlavičky e-mailu

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
cs: Když přidáváte novou vlastní e-mailovou adresu, je pole e-mail povinné.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
cs: Vložená hodnota e-mailové adresy "@email" není platná.

en: Email settings added.
cs: Nastavení e-mailu přidáno.

en: Email settings updated.
cs: Nastavení e-mailu bylo aktualizováno.

en: Delete e-mail settings?
cs: Smazat nastavení e-mailu?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
cs: Tato možnost okamžitě smaže nastavení e-mailů založené na komponentě @component.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
cs: Tato volba okamžitě smaže nastavení zasílání mailů na adresu @address.

en: E-mail settings deleted.
cs: Nastavení e-mailu bylo smazáno.

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
cs: URL adresa, na kterou má být uživatel přesměrován po úspěšném odeslání formuláře.

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
cs: Omezí počet odeslaných formulářů <em>na uživatele</em>. Přihlášený uživatel je identifikován jménem, anonymní uživatel IP adresou a pomocí cookie. Použití cookies může být upraveno v globálním <a href="!url">nastavení modulu Webform</a>.

en: Submission access
cs: Přístup k odeslání

en: Show the notification about previous submissions.
cs: Zobrazit oznámení o předchozích odeslaných formulářích.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
cs: Zobrazí oznámení o předchozích odeslaných formulářích v případě, že uživatelé již tento formulář dříve odeslali.

en: The entered URL is not a valid address.
cs: Zadaná adresa URL není platná.

en: The form settings have been updated.
cs: Nastavení formuláře bylo aktualizováno.

en: Your submissions
cs: Vaše odeslání

en: @sid (draft)
cs: @sid (koncept)

en: Select list options
cs: Možnosti seznamu pro výběr

en: Select list format
cs: Formát seznamu pro výběr

en: Separate
cs: Oddělené

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Included export components
cs: Komponenty zahrnuté do exportu

en: The selected components will be included in the export.
cs: Vybrané komponenty budou zahrnuty do exportu.

en: Option A
cs: Volba A

en: Option B
cs: Volba B

en: Option C
cs: Volba C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
cs: Oddělené volby se lépe hodí pro sestavování reportů, grafů a statistik pomocí tabulkových kalkulátorů.

en: My select list
cs: Můj seznam

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
cs: Kompaktní volby se lépe hodí pro importování dat do jiných systémů.

en: Submitted on %date
cs: Odesláno: %date

en: Submitted by user: %username
cs: Odeslal uživatel: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
cs: Odeslal anonymní uživatel s IP adresou: %ip_address

en: Sid
cs: SID

en: The submission ID of the submission.
cs: ID odeslání formuláře.

en: Whether or not the submission is a draft.
cs: Zda se jedná o koncept.

en: The date this submission was submitted.
cs: Datum odeslání.

en: Remote address
cs: Vzdálená adresa

en: The remote IP address of the user that submitted this submission.
cs: IP adresa uživatele, který odeslal formulář.

en: Provide a simple link to view the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro zobrazení odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to edit the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro úpravu odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to delete the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro smazání odeslaného formuláře.

en: Webform submission count
cs: Počet odeslaných webových formulářů

en: The number of webform submissions on this node.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tento uzel.

en: The number of webform submissions for this user.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tohoto uživatele.

en: Webform form body
cs: Tělo webového formuláře

en: The Webform form body display for this node.
cs: Zobrazení těla webového formuláře pro tento uzel.

en: draft
cs: koncept

en: @name form
cs: formulář @name

en: No custom links available.
cs: Nejsou dostupné žádné vlastní odkazy.

en: Adds user profile links to the sitemap.
cs: Přidá odkazy na uživatelské profily do mapy webu.

en: Max height
cs: Maximální výška

en: The subject of the comment.
cs: Předmět komentáře.

en: The currently logged in user.
cs: Aktuálně přihlášený uživatel.

en: The parent terms of the taxonomy term.
cs: Nadřazené termíny termínu taxonomie.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a>.

en: The file description
cs: Popis souboru

en: Anonymous commenters have the permission to subscribe to comments but cannot leave their contact information on the following content types: !types.  You should either disable subscriptions on those types here, revoke the permission for anonymous users, or enable anonymous users to leave their contact information in the comment settings.
cs: Anonymní komentující mají oprávnění přihlásit se k odběru nových komentářů, ale nemohou zanechat kontaktní informace na následujících typech obsahu: !types. Měli byste buď vypnout registraci odběru oznámení na těchto typech, zrušit oprávnění nebo v nastavení komentářů povolit zanechání kontaktních informací anonymním uživatelům.

en: Access all webform results
cs: Přístup ke všem výsledkům webových formulářů

en: Access own webform results
cs: Přístup k výsledkům vlastních webových formulářů

en: Edit all webform submissions
cs: Upravovat všechny odeslané webové formuláře

en: Delete all webform submissions
cs: Mazat všechny odeslané webové formuláře

en: Access own webform submissions
cs: Přístup k vlastním odeslaným webovým formulářům

en: Edit own webform submissions
cs: Upravovat vlastní odeslané webové formuláře

en: Delete own webform submissions
cs: Mazat vlastní odeslané webové formuláře

en: Default: %value
cs: Výchozí: %value

en: !module has been installed.
cs: Modul !module byl nainstalován.

en: Delete configuration profile
cs: Smazat konfigurační profil

en: The file has been renamed to %filename.
cs: Soubor byl přejmenován na %filename.

en: %filename has been uploaded.
cs: %filename byl nahrán.

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení povoleného limitu adresáře. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení celkového limitu pro uživatele. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
cs: Adresář %dirname není přístupný.

en: Access to %directory was denied.
cs: Přístup do adresáře %directory byl odepřen.

en: You can not perform this operation.
cs: Není možné provést tuto operaci.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
cs: Pro odeslání souboru externí aplikaci dvakrát klikněte na řádek se souborem.

en: Administer IMCE
cs: Spravovat IMCE

en: Webform client form.
cs: Klientský formulář.

en: Default value timezone
cs: Výchozí hodnota časového pásma

en: Customize option keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče pro možnosti (Pokročilé nastavení)

en: Customize question keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče pro otázky (Pokročilé nastavení)

en: Load a pre-built option list
cs: Nahrát předem připravený seznam možností

en: Use a pre-built list of options rather than entering options manually. Options will not be editable if using pre-built list.
cs: Použít předem připravený seznam možností namísto manuálního vkládání. Při použití tohoto seznamu nelze možnosti editovat.

en: Customize keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče (rozšířené)

en: Check this option if you want the select component to be of listbox type instead of radio buttons or checkboxes.
cs: Zaškrtněte tuto volbu, pokud chcete pro výběr použít výběrový seznam namísto přepínače nebo zaškrtávacích políček.

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
cs: Každá volba musí mít specifikovaný klíč. Jednotlivé volby specifikujte ve tvaru "bezpecny_klic|Čitelná hodnota"

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
cs: Klíče voleb mohou mít nanejvýš 128 znaků. Následující klíče překračují povolený limit:

en: The form order failed to save because the following elements have same form keys and are under the same parent. Edit each component and give them a unique form key, then try moving them again.
cs: Pořadí formulářů se nepodařilo uložit, protože následující prvky mají stejné formulářové klíče a stejného rodiče. Upravte každou komponentu a dejte jí unikátní formulářový klíč, poté je zkuste znovu přesunout.

en: Edit component: @name
cs: Upravit komponentu: @name

en: US states
cs: Státy US

en: Northern Marianas Islands
cs: Severní Mariany

en: Image module settings
cs: Nastavení modulu Image

en: Select if Colorbox should be activated for the Image module.
cs: Zvolte, zda má být Colorbox aktivován pro modul Image.

en: Automatically activate Colorbox for links to user/login.
cs: Automaticky aktivovat Colorbox u odkazů na user/login.

en: Example 1
cs: Příklad 1

en: Example 2
cs: Příklad 2

en: Example 3
cs: Příklad 3

en: Example 4
cs: Příklad 4

en: Example 5
cs: Příklad 5

en: Transition type
cs: Typ přechodu

en: The transition type.
cs: Typ přechodu.

en: Deactivate Colorbox on specific pages
cs: Vyřadit Colorbox z provozu na určitých stránkách

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: Adjust Colorbox settings.
cs: Přizpůsobit nastavení Colorboxu

en: Slideshow speed
cs: Rychlost slideshow

en: Start slideshow
cs: Spustit slideshow

en: Stop slideshow
cs: Zastavit slideshow

en: Text for the slideshow stop button.
cs: Text tlačítka pro zastavení slideshow.

en: Enable popup calendar
cs: Zapnout popup kalendář

en: Enable a JavaScript date picker next to the date field.
cs: Zobrazit JavaScriptový widget pro výběr data vedle pole s datumem.

en: Open popup calendar
cs: Otevřít popup kalendář

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: You need to download the !colorbox and extract the entire contents of the archive into the %path folder of your server.
cs: Je potřeba stáhnout !colorbox a rozbalit celý obsah archivu do složky %path na serveru.

en: Image module integration
cs: Integrace modulu Image

en: Select which image derivative to load in the Colorbox.
cs: Vyberte, který z odvozených obrázků se má načíst v Colorboxu.

en: Insert image gallery
cs: Vložit galerii obrázků

en: Styles and options
cs: Styly a možnosti

en: Use the default or custom options for Colorbox.
cs: Použít výchozí nebo vlastní nastavení Colorboxu.

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Nastavte maximální šířku pro nahrávaný obsah. Příklad: „100%“, 500, „500px“.

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Nastavte maximální výšku pro nahrávaný obsah. Příklad: „100%“, 500, „500px“.

en: No XML sitemaps available.
cs: Žádné XML sitemapy nejsou dostupné.

en: No sitemaps selected.
cs: Žádné mapy stránek nebyly zvoleny.

en: A sitemap with the same context already exists.
cs: Mapa webu se stejným obsahem již existuje.

en: The sitemap has been saved.
cs: Sitemap byl uložen.

en: The sitemap has been deleted.
cs: Mapa webu byla smazána.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
cs: Minimum času který uběhne než bude sitemapa regenerována. K obnovení sitemapy dojde jen za běhu cronu a pokud byl nějaký odkaz přidán, upraven, nebo smazán.

en: Recommended value: %value.
cs: Doporučená hodnota: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
cs: Pokud je zapnuto, přidá formátování a tabulky s možností třídění k jednodušímu prohlížení dat XML sitemapy namísto prohlížení hrubého XML výstupu. Vyhledávače toto nastavení ignorují.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
cs: Přednačíst aliasy URL v průběhu tvorby sitemapy.

en: Default base URL
cs: Výchozí základní URL

en: Rebuild links
cs: Obnovit odkazy

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Login links settings
cs: Nastavení přihlašovacích odkazů

en: Image CAPTCHA requires GD library
cs: Obrázkové CAPTCHA vyžaduje GD knihovnu

en: Insert file
cs: Vložit soubor

en: Omit challenges on all forms once the user successfully responds to any challenge on the site.
cs: Přeskočit testy ve všech formulářích, pokud uživatel šprávně odpověděl na jakýkoli test na stránce.

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2

en: The current date and time.
cs: Aktuální datum a čas.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Updated alias for node @nid.
cs: Aktualizován alias uzlu @nid.

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Updated alias for term @tid.
cs: Aktualizován alias termínu @tid.

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: Updated alias for forum @tid.
cs: Upraven alias pro fórum @tid.

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Updated alias for user @uid.
cs: Aktualizován alias uživatele @uid.

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: Updated alias for blog user @uid.
cs: Aktualizován alias blogu uživatele @uid.

en: Use ISO-8601 week numbers
cs: Použít normu ISO-8601 pro čísla týdnů

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
cs: DŮLEŽITÉ! Pokud je zaškrtnuto, první den v týdnu MUSÍ být pondělí

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
cs: Pokud je použita norma ISO-8601 pro čísla týdnů, musí být nastaven první den v týdnu na pondělí.

en: view mode
cs: režim zobrazení

en: Administrative overlay
cs: Administrační překryv

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Anonymize visitors IP address
cs: Anonymizovat IP adresu návštěvníka

en: Show item count
cs: Zobrazit počet položek

en: At least @a
cs: Alespoň @a

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Change view
cs: Změnit zobrazení

en: @entity ID
cs: ID entity @entity

en: The unique ID of the @entity.
cs: Unikátní ID entity @entity.

en: After saving a new @entity
cs: Po uložení nové entity @entity

en: created @entity
cs: vytvořena entity @entity

en: After updating an existing @entity
cs: Po aktualizaci existující entity @entity

en: updated @entity
cs: aktualizována entita @entity

en: Before saving a @entity
cs: Před uložením entity @entity

en: saved @entity
cs: uložena entita @entity

en: After deleting a @entity
cs: Po smazání entity @entity

en: deleted @entity
cs: smazána entita @entity

en: Configure new !plugin_title
cs: Konfigurovat nový !plugin_title

en: Configure !plugin_title
cs: Konfigurovat !plugin_title

en: Grants access to the "Results" tab on all webform content. Generally an administrative permission.
cs: Povolí přístup k tabulce výsledků pro veškerý obsah webových formulářů. Obvykle pro administrátora webu.

en: Grants access to the "Results" tab to the author of webform content they have created.
cs: Povolí přístup k tabulce výsledků autorovi obsahu webového formuláře.

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
cs: Umožnuje editaci jakéhokoliv výstupu webového formuláře od jakéhokoliv autora. Obvykle oprávnění pro administrátora webu.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
cs: Umožňuje smazání jakéhokoli výstupu webového formuláře od jakéhokoli autora. Obvykle pouze pro administrátora webu.

en: Webform: !title
cs: Webový formulář: !title

en: Form only
cs: Pouze formulář

en: The display mode determines how much of the webform to show within the block.
cs: Režim zobrazení určuje, jak velká část formuláře se zobrazí uvnitř bloku.

en: Max upload size must be a number in KB.
cs: Maximální velikost pro nahrávání souborů musí být číslo v KB.

en: Format override
cs: Překrytí formátu

en: Per-webform configuration of e-mail format
cs: Pro každý formulář použít vlastní nastavení formátu

en: Send all e-mails in the default format
cs: Odeslat všechny e-maily ve výchozím formátu

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
cs: Vynutit odeslání všech formulářů ve výchozím formátu.

en: No available components.
cs: Nejsou dostupné žádné komponenty.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
cs: Opravdu vrátit všechny změny v šabloně na výchozí nastavení?

en: Send e-mail as HTML
cs: Odeslat e-mail jako HTML

en: Include files as attachments
cs: Vložit soubory jako přílohy

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message.
cs: Zpráva zobrazená po úspěšném odeslání. Pokud je místo přesměrování nastavené na <em>Potvrzovací stránka</em>, bude zobrazeno na vlastní stránce. Jinak se zobrazí jako zpráva.

en: Redirection location
cs: Místo přesměrování

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
cs: Vyberte, kam bude uživatel přesměrován po úspěšném odeslání.

en: Confirmation page
cs: Potvrzovací stránka

en: No redirect (reload current page)
cs: Bez přesměrování (znovu načte aktuální stránku)

en: If enabled this webform will be available as a block.
cs: Pokud je povoleno, bude tento formulář dostupný jako blok.

en: A valid URL is required for custom redirection.
cs: Pro přesměrování je vyžadována validní URL adresa.

en: Select keys
cs: Zvolit klíče

en: Full, human-readable options (values)
cs: Celé, lidsky čitelné volby (hodnoty)

en: Webform edit link
cs: Odkaz na úpravu webového formuláře

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
cs: Poskytuje odkaz na úpravu komponent a nastavení formuláře.

en: Webform results link
cs: Odkaz na výsledky webového formuláře.

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
cs: Poskytuje odkaz pro zobrazení výsledků formuláře.

en: edit webform
cs: upravit formulář

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
cs: Strojově čitelná jména se nesmí skládat pouze z čísel.

en: The author of the comment.
cs: Autor komentáře.

en: Report information about wrong responses to the <a href="!dblog">log</a>.
cs: Zasílat informace o špatných odpovědích do <a href="!dblog">logu</a>.

en: Administer CAPTCHA settings
cs: Administrace CAPTCHA nastavení

en: Skip CAPTCHA
cs: Přeskočit CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
cs: Uživatelům s tímto oprávněním nebude nabízen CAPTCHA.

en: Specify the height of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Zadejte výšku vyskakovacího okna Colorboxu. Protože je obsah dynamický, není možné určit tuto hodnotu automaticky. Například: „100%“, 500, „500px“.

en: Specify the width of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Zadejte šířku vyskakovacího okna Colorboxu. Protože je obsah dynamický, není možné určit tuto hodnotu automaticky. Například: „100%“, 500, „500px“.

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
cs: Použít AJAX API pro zobrazení reCAPTCHA.

en: The file.
cs: Soubor.

en: The image file.
cs: Obrázkový soubor.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Invalid entity selected.
cs: Vybrána neplatná entita.

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The picture of the user.
cs: Obrázek uživatele.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: @category @type field.
cs: Pole @category @type.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
cs: Vložte strojově čitelný klíč pro tento prvek formuláře. Smí obsahovat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Klíč se použije jako jmenný atribut elementu formuláře. Hodnota nemá vliv na to, jak jsou data uložena, ale může pomoci při práci s formulářem.

en: Status of this form
cs: Stav formuláře

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
cs: Uzavření formuláře zabrání jeho dalšímu odesílání pro všechny uživatele.

en: Content paths
cs: Cesty k obsahu

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona cesty (aplikována na všechny typy obsahu s nevyplněnou šablonou níže)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)

en: reCaptcha Administration
cs: Administrace reCAPTCHA

[ctx: datetime]
en: Year
cs: Rok

[ctx: datetime]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: datetime]
en: Week
cs: Týden

[ctx: datetime]
en: Day
cs: Den

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
cs: Určete konkrétní počáteční a/nebo koncová data ve formátu YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, nebo nechte prázdné pro všechna data.

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
cs: Kolik časových jednotek by mělo být zobrazeno v řetězci 'čas před'.

en: earliest
cs: nejdřívější

en: latest
cs: nejpozdější

en: Display time ago, showing @interval units.
cs: Zobrazit čas před, ukazující @interval jednotek.

en: The duration of the time period given by the dates.
cs: Trvání časového období, určeného daty.

[ctx: datetime]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: datetime]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
cs: Sekunda

en: The year is invalid.
cs: Rok je neplatný.

en: The month is invalid.
cs: Měsíc je neplatný.

en: The day is invalid.
cs: Den je neplatný.

en: The hour is invalid.
cs: Hodina je neplatná.

en: The minute is invalid.
cs: Minuta je neplatná.

en: The second is invalid.
cs: Sekunda je neplatná.

en: Local cache has been purged.
cs: Mezipaměť byla vyčištěna.

en: No customization allowed
cs: Přizpůsobení není povoleno

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Additional user information
cs: Dodatečné informace o uživateli

en: Migrated IMCE files.
cs: Přesunuté IMCE soubory.

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: A single domain (default)
cs: Jedna doména (výchozí)

en: Domain: @domain
cs: Doména: @domain

en: One domain with multiple subdomains
cs: Jedna doména s více subdoménami

en: Examples: @domains
cs: Příklady: @domains

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete smazat XML mapu webu?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete obnovit XML mapu webu?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
cs: Mapy webu nebyly úspěšně obnoveny.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
cs: Nastavení cesty titulní strany může být změněno v <a href="@url-frontpage">nastavení konfigurace stránky</a>.

en: Delete custom link
cs: Smazat vlastní odkaz

en: Content revisions
cs: Revize obsahu

en: Do my action
cs: Provést akci

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
cs: Tento formulář může být použit pro opětovné zaslání emailů nastavených v tomto formuláři. Zkontrolujte emaily, které potřebujete znovu odeslat, a klikněte na <em>Znovu zaslat emaily</em>.

en: Resend e-mails
cs: Znovu odeslat e-maily

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
cs: <strong>Páry klíč-hodnota je třeba specifikovat jako "bezpecny_klic|Nějaká čitelná možnost"</strong>. V klíčích je doporučeno používat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Zadává se vždy jedna možnost na řádek. Skupiny možností mohou být specifikovány &lt;jménem skupiny&gt;. &lt;&gt; po specifikaci skupiny mohou být použity pro vložení položek do kořene menu.

en: Show "Save draft" button
cs: Zobrazit tlačítko: "Uložit rozpracované"

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
cs: Povolit uživatelům uložit formulář a dokončit jej později. Tato možnost je dostupná pouze pro registrované uživatele.

en: Automatically save as draft between pages
cs: Při přechodech mezi stránkami automaticky uložit jako koncept

en: You must select at least one email address to resend submission.
cs: Musíte zvolit alespoň jednu e-mailovou adresu pro opětovné odeslání.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
cs: Nebylo možno odeslat žádné e-maily kvůli chybě na serveru.

en: This webform is currently not setup to send emails.
cs: Tento webový formulář aktuálně není nastaven pro odesílání e-mailů.

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahovány do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla, můžete použít položku vertikálních tabů bez obalové skupiny pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: Information related to the current page request.
cs: Informace související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Inherit contextual filters
cs: Zdědit kontextuální filtry

en: Master
cs: Nadřízené

en: The node ID.
cs: ID uzlu.

en: Display all values in the same row
cs: Zobrazit všechny hodnoty ve stejném řádku

en: Create a page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a menu link
cs: Vytvořit odkaz v menu

en: Create a block
cs: Vytvořit blok

en: without links
cs: bez odkazů

en: Colorbox plugin settings
cs: Nastavení doplňku Colorbox

en: The location where Colorbox plugin is installed. Relative paths are from the Drupal root directory.
cs: Umístění kde je doplněk Colorbox nainstalován. Cesta je relativní ke kořenu instalace Drupalu.

en: Show links and open them in a Colorbox
cs: Zobrazit odkazy a otevřít je v Colorboxu

en: Display the "Create new account" (if allowed) and "Request new password" links below the login form.
cs: Zobrazit odkazy "Vytvořit nový účet", je-li to povoleno, a "Zaslat nové heslo" pod přihlašovacím formulářem.

en: Tokens related to date field values.
cs: Tokeny související s poli pro datum.

en: The date value.
cs: Hodnota data.

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
cs: Rok je neplatný. Zkontrolujte, zda vstup obsahuje čtyři číslice.

en: Basic tokens
cs: Základní tokeny

en: The IP address of the user.
cs: IP adresa uživatele.

en: The name of the site (i.e. %site_name)
cs: Název stránky (například %site_name)

en: The node title.
cs: Nadpis uzlu.

en: Special tokens
cs: Speciální tokeny

en: Download @filename
cs: Stáhnout @filename

en: Label display
cs: Zobrazení popisku

en: Determines the placement of the component's label.
cs: Určuje umístění popisku komponenty.

en: Hide label
cs: Skrýt popisek

en: Do not display the label of this component.
cs: Nezobrazovat popisek této komponenty.

en: Save component
cs: Uložit komponentu

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: @entity (tokens)
cs: @entity (tokeny)

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
cs: Rozměry musí být určeny ve formátu <kbd>ŠÍŘKAxVÝŠKA</kbd>.

en: unchanged entity
cs: nezměněná entita

en: Pages that link to %1
cs: Stránky odkazující na %1

en: Today's popular content
cs: Dnešní oblíbený obsah

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
cs: Pokud je zapnuto, načte najednou všechny URL aliasy namísto postupného načítání v průběhu tvorby sitemapy. Pro střední a velké weby je doporučeno tuto funkci vypnout, protože využívá hodně paměti.

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času

en: A simple date
cs: Jednoduché datum

en: Simple datetime
cs: Jednoduchý datum a čas

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: The entered date must be @start_date or later.
cs: Zadané datum musí být @start_date nebo pozdější.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
cs: Zadané datum musí být @end_date nebo dřívější.

en: Also known as %labels.
cs: Také známé jako %labels.

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Počáteční datum'.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Koncové datum'.

en: The End date value.
cs: Hodnota koncového data.

en: Choose how users view dates and times:
cs: Vyberte, jak se uživatelům zobrazí datum a čas:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
cs: Pro možnosti přidání nebo úpravy přejděte na <a href="@date-time-page">Nastavení data a času</a>.

en: Both Start and End dates
cs: Počáteční i koncové datum

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum

en: Display dates using the @format format
cs: Zobrazit data ve formátu @format

en: Display both Start and End dates
cs: Zobrazit počáteční i koncové datum

en: Display Start date only
cs: Zobrazit pouze počáteční datum

en: Display End date only
cs: Zobrazit pouze koncové datum

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: No default value
cs: Žádná výchozí hodnota

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
cs: Popište čas s odkazem na aktuální den, jako '+90 days' (90 dní ode dne, kdy bylo pole vytvořeno) nebo '+1 Saturday' (příští sobota). Viz !strtotime pro více informací.

en: Default end date
cs: Výchozí koncové datum

en: Relative default value for end date
cs: Výchozí relativní hodnota pro koncové datum

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
cs: Zadejte vlastní formát data nebo vyberte jeden z přednastavených.

en: Select the date attributes to collect and store.
cs: Zvolte součásti datumu, jež se mají zjišťovat a ukládat.

en: Date attributes to collect
cs: Součásti data, jež budou shromažďovány

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
cs: Datum ukončení se používá pro zachycení trvání. Např., umožnit události začínat 15. září a končit 16 září.

en: The End date must be greater than the Start date.
cs: Koncové datum musí být větší než počáteční datum.

en: The Start date is invalid.
cs: Počáteční datum je neplatné

en: The End date is invalid.
cs: Koncové datum je neplatné

en: More settings and values
cs: Více nastavení a hodnot

en: Starting and ending year
cs: Počáteční a koncový rok

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date

en: Date part
cs: Část data

en: Makes date/time fields available.
cs: Zpřístupňuje pole datum/čas.

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
cs: Zadejte relativní hodnotu (-9, +9) nebo absolutní rok, např. 2015.

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: The value input for field %field is invalid:
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná:

en: The value input for field %field is invalid.
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná.

en: The @part is missing.
cs: Chybí @part.

en: The value @date does not match the expected format.
cs: Hodnota @date neodpovídá očekávanému formátu.

en: The timezone has been set to !value_link.
cs: Časová zóna byla nastavena na !value_link.

en: site timezone
cs: časová zóna webu

en: The first day of the week has been set to !value_link.
cs: První den v týdnu byl nastaven na !value_link.

en: site first day of week settings
cs: nastavení prvního dne v týdnu na webu

en: system date formats
cs: systémové formáty dat

en: site timezone and first day of week settings
cs: nastavení časové zóny a prvního dne v týdnu na webu

en: date format settings
cs: nastavení formátu data

en: @count year from now | @count years from now
cs[0]: za rok
cs[1]: za @count roky
cs[2]: za @count let

[ctx: datetime]
en: Date
cs: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas

en: @label -  start date (!name)
cs: @label - počáteční datum (!name)

en: @label -  start date
cs: @label - počáteční datum

en: @label - end date (!name:!column)
cs: @label - koncové datum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
cs: @label - koncové datum:!column

en: Page by date
cs: Stránka podle data

en: Dates to compare
cs: Data pro porovnání

en: Only this field
cs: Pouze toto pole

en: Filter granularity
cs: Rozlišení filtru

en: Relative start date
cs: Relativní počáteční datum

en: Relative end date
cs: Relativní koncové datum

en: Relative start date not specified.
cs: Relativní počáteční datum není specifikováno.

en: Relative end date not specified.
cs: Relativní koncové datum není specifikováno.

en: Relative date not specified.
cs: Relativní datum není specifikováno.

en: Date identifier
cs: Identifikátor data

en: Link format
cs: Formát odkazu

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: Only the latest
cs: Pouze poslední

en: Caption shortening
cs: Zkracování popisku

en: Caption max length
cs: Maximální délka popisku

en: Hide (do not display image)
cs: Skrýt (nezobrazovat obrázek)

en: Gallery (image grouping)
cs: Galerie (seskupení obrázků)

en: How Colorbox should group the image galleries.
cs: Jak by měl Colorbox seskupovat obrázkové galerie.

en: Custom gallery
cs: Vlastní galerie

en: Uploaded file.
cs: Nahraný soubor.

en: Whether the user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: Concatenate values using a seperator
cs: Spojit hodnoty použitím oddělovače

en: Show entity label
cs: Zobrazit popisek entity

en: Show entity ID
cs: Zobrazit ID entity

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: Same as Default date
cs: Stejné jako výchozí datum

en: Repeating date
cs: Opakující se datum

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
cs: Počáteční rok musí být ve formátu -9 nebo jako absolutní rok, např. 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
cs: Koncový rok musí být ve formátu +9 nebo jako absolutní rok, např. 2030.

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
cs: Určuje, zda zobrazit uživateli zaškrtávací pole 'Celý den'.

en: @count total
cs: celkem @count

en: The description of the view.
cs: Popis pohledu.

en: Enter 0 to display all items.
cs: Zadejte 0 pro zobrazení všech položek.

en: Display in reverse order
cs: Zobrazit v opačném pořadí

en: User being edited
cs: Upravovaný uživatel

en: Only has the 'authenticated user' role
cs: Má jen roli 'přihlášený uživatel'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
cs: Má i další role mimo 'přihlášeného uživatele'
