Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable13) - en to et translation catalogue (945 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Create a new user account.
et: Loo uus kasutajakonto.

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: approve
et: kiida heaks

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Private
et: Privaatne

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Last Post
et: Uusim postitus

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Home page
et: Avaleht

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: view
et: näita

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Center
et: Keskel

en: Types
et: Tüübid

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Archives
et: Arhiivid

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Add
et: Lisa

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Section
et: Sektsioon

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Visible
et: Nähtav

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Component
et: Komponent

en: Statistics
et: Statistika

en: #
et: nr

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Separator
et: Eraldaja

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Active
et: Aktiivne

en: Submitted
et: Vastatud

en: Year
et: Aasta

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Bottom
et: Alumine

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Off
et: Väljas

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Menu link
et: Menüülink

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Poll duration
et: Küsitluse kestus

en: Poll votes
et: Antud häälte arv

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Nodes
et: Postitused

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: 1 day
et: 1 päev

en: Maximum
et: Maksimum

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Prev
et: Eelmine

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Address
et: Aadress

en: Terms
et: Terminid

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: OR
et: VÕI

en: node
et: postitus

en: General
et: Üldine

en: Border
et: Piirjoon

en: Method
et: Meetod

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: Recent posts for %1
et: %1 hiljutised postitused

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Now
et: Praegu

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Configuration
et: Seadistus

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: List type
et: Loendi liik

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Users
et: Kasutajad

en: Both
et: Mõlemad

en: Last
et: Viimane

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Clone
et: Klooni

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Order
et: Järjestus

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Template
et: Mall

en: template
et: mall

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Close
et: Sulge

en: fields
et: väljad

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Operation
et: Operatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: with comments
et: kommentaaridega

en: without comments
et: ilma kommentaarideta

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Palau
et: Belau

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Browse
et: Sirvi

en: Root
et: Juur

en: normal
et: tavaline

en: minute
et: minut

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: File Browser
et: Failibrauser

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Change
et: Muutmine

en: Messages
et: Sõnumid

en: Tokens
et: Märgised

en: Countries
et: Riigid

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Front page
et: Avaleht

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Features
et: Omadused

en: First
et: Esimene

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: hour
et: tund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: AND
et: JA

en: None.
et: Puudub.

en: Empty
et: Tühi

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: views
et: vaated

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Create new account
et: Registreeru

en: What links here
et: Mis viitab siia

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Included
et: Sisaldub

en: warning
et: hoiatus

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: Results
et: Tulemused

en: open
et: ava

en: Visitor
et: Külastaja

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: revert
et: tühista

en: Session
et: Sessioon

en: Scope
et: Ulatus

en: Flexible
et: Paindlik

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Standard
et: Standartne

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
et: Sinu PHP seaded määravad maksimaalseks üleslaaditava faili suuruseks %size.

en: Inclusion
et: Sisalduvus

en: image
et: pilt

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: <Hidden>
et: &lt;peidetud&gt;

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Privacy
et: Privaatsus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: cancel
et: katkesta

en: Tabs
et: Sakid

en: disable
et: keela

en: Storage
et: Ladu

en: Control how your image/file browser works.
et: Seadista kuidas sinu pildi/failihaldur töötab.

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Submissions
et: Vastused

en: Analysis
et: Analüüs

en: Clear Form Submissions
et: Tühjenda vormi vastused

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik selle vormi vastused kustutada?

en: Are you sure you want to delete this submission?
et: Kas oled kindel, et soovid selle vastuse kustutada?

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Mandatory
et: Nõutav

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Submission #@sid
et: Vastus nr @sid

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Submitted by !name
et: Vastas !name

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
et: Võimaldab vormide ja küsimustike loomist.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Display on separate page
et: Näidatakse eraldi lehel

en: Location of comment submission form
et: Kommentaari postitamise vormi asukoht

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
et: Sinu sisestatud vastus CAPTCHALE ei olnud korrektne.

en: Examples
et: Näited

en: Image CAPTCHA
et: Pildi CAPTCHA

en: What code is in the image?
et: Mis kood on pildil?

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: No style
et: Pole stiile

en: Simple
et: Lihtne

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Menus
et: Menüüd

en: Relative
et: Suhteline

en: Above
et: Üleval

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Minimum
et: Miinimum

en: Form
et: Vorm

en: Publish
et: Avalda

en: Grid
et: Ruudustik

en: Image derivative
et: Pildi derivaat

en: Enable for login links
et: Luba sisselogimislinkide puhul

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: file system
et: failisüsteem

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Image gallery
et: Galerii

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Extension
et: Laiendus

en: Keys
et: Võtmed

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Resize
et: Muuda suurust

en: empty
et: tühi

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Mini panels
et: Minipaneelid

en: Context
et: Kontekst

en: Sort
et: Järjesta

en: Pager
et: Lehitseja

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Add content to !s
et: Lisa sisu jaotusesse !s

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Columns
et: Veerud

en: Panel
et: Paneel

en: Disable Drupal blocks/regions
et: Keela Drupali plokid/regioonid

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Finish
et: Valmis

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Domains
et: Domeenid

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Available as block
et: Saadaval plokina

en: Column
et: Tulp

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: Zone
et: Tsoon

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Add @type
et: Lisa @type

en: User's {users}.uid.
et: Kasutaja  {users}.uid.

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Submission deleted.
et: Vastus kustutatud.

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: clone
et: klooni

en: Regions
et: Regioonid

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Next »
et: Järgmine »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: Effect
et: Efekt

en: Creates AddThis button as a block, to be used in themes and to node links.
et: Lisab AddThis nupu plokk elemendina.

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Debugging
et: Silumine

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
et: Pildi suurimad mõõtmed (nt 640x480). Kui 0, siis piirang puudub. Kui installeeritud on <a href="!image-toolkit-link">pilditööriistad</a>, siis määratud väärtusest suuremad pildid vähendatakse.

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: export
et: ekspordi

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Row
et: Rida

en: IP address
et: IP-aadress

en: Starts with
et: Algab millega

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Enable or disable the display of certain page elements.
et: Teatud lehe elementide kuvamise lubamine või keelamine.

en: File browser
et: Failihaldur

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Please select a thumbnail.
et: Palun vali pisipilt.

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: Root term
et: Juurtermin

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: Dashboard
et: Töölaud

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The MIME type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Draft
et: Mustand

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Sum
et: Summa

en: sorted by
et: sorteeritud

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Format: @date
et: Vorming: @date

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: form
et: vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Roles that can submit this webform
et: Sellele veebivormile vastata võivad rollid

en: You have already submitted this form.
et: Oled juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: Submission updated.
et: Vastus uuendatud.

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
et: Kasutajale nähtamatu väli, mis vormi saatmisel salvestatakse.

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Broken
et: Katkine

en: View name
et: Vaate nimi

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Array
et: Massiiv

en: Link ID
et: Lingi ID

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Added date
et: Lisatud kuupäev

en: queue
et: järjekord

en: Add/remove links
et: Lisa/eemalda linke

en: Text format
et: Tekstivorming

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: Mini panel
et: Minipaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Disable this pane
et: Peida see paan

en: CSS properties
et: CSS seaded

en: A panel layout broken up into rows and columns.
et: Paneelidest kujundus, mis koosneb ridadest ja veergudest.

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: XML sitemap
et: XML sisukaart

en: Default priority
et: Vaikimisi prioriteet

en: Locking
et: Lukustus

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Date browser
et: Kuupäeva lehitseja

en: Date browser style
et: Kuupäeva lehitseja stiil

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Date (!base_table)
et: Kuupäev (!base_table)

en: References
et: Viited

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: Group name (a-z, 0-9, _)
et: Grupi nimi (a-z, 0-9, _)

en: <No value>
et: väärtus puudub

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Show links
et: Näita linke

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
et: Selle URL'i tähtsus võrreldes teiste URL'idega sellel veebilehel.

en: Default (@value)
et: Vaikimisi (@value)

en: Sitemap file
et: Sisukaardi fail

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: XML sitemap cache directory
et: XML sisukaardi puhvri kataloog

en: Search Engines
et: Otsingumootorid

en: Adds content links to the sitemap.
et: Lisa sisu viiteid sisukaarti.

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
et: Võimalikud sisupaigutused on jagatud kategooriatesse. Jätkamiseks vali palun vasakult kategooria.

en: (highest)
et: (kõrgeim)

en: (normal)
et: (tavaline)

en: (lowest)
et: (madalaim)

en: XML sitemap link count
et: XML sisukaardi viidete arv

en: Show End Date
et: Näita lõpu kuupäeva

en: Inclusion: @value
et: Sisalduvus: @value

en: Priority: @value
et: Tähtsus: @value

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: No rules
et: Pole reegleid

en: Visibility rules
et: Nähtavuse reeglid

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Manually set
et: Käsitsi sisestatud

en: From pane
et: Paani seadetest

en: templates
et: mallid

en: Libraries
et: Teegid

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Add this button
et: Sotsiaalmeedia jagamise plokk

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
et: Arvuti IP-aadress, millelt kommentaar sisestati.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The URL of the comment.
et: Kommentaari URL.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The URL of the comment's edit page.
et: Kommentaari muutmise lehe URL.

en: The date the comment was posted.
et: Kommentaari lisamise kuupäev.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
et: Kommentaari vanem juhul, kui kasutatakse kommentaari lõimesid.

en: The node the comment was posted to.
et: Postitus, mille kohta kommentaar sisestati.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The URL of the node's edit page.
et: Postituse muutmisvaate URL.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: The author of the node.
et: Postituse autor.

en: Poll winner
et: Küsitluse võitja

en: The winning poll answer.
et: Küsitluse võitnud vastus.

en: Poll winner votes
et: Võitjale antud häälte arv

en: The number of votes received by the winning poll answer.
et: Võitvale valikule antud häälte koguarv.

en: Poll winner percent
et: Polli võiduprotsent

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: The URL of the site's login page.
et: Sisselogimislehe URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili unikaalne ID.

en: The name of the file on disk.
et: Faili nimi kettal.

en: The size of the file, in kilobytes.
et: Faili suurus kilobaitides.

en: The web-accessible URL for the file.
et: Üle veebist avatav faili URL.

en: The date the file was most recently changed.
et: Faili viimase uuendamies kuupäev.

en: The user who originally uploaded the file.
et: Kasutaja, kes faili algselt üles laadis.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
et: Selle terminiga seostatud postituste arv.

en: The URL of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
et: Sõnastik, kuhu taksonoomia termin kuulub.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: Term count
et: Terminite hulk

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastikku kuuluvate terminite hulk.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: The url of the account edit page.
et: Konto muutmise lehe URL.

en: The date the user last logged in to the site.
et: Kuupäev, millal kasutaja lehele viimati sisse logis.

en: The date the user account was created.
et: Kuupäev, millal kasutajakonto loodi.

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
et: Need on globaalsed väärtused, mis kirjutatakse üle, kui samad väärtused on madalamal tasemel teisiti seadistatud.

en: Is new
et: On uus

en: Site maintenance account
et: Lehe hoolduskonto

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: manage display
et: halda kuva

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.

en: Installing updates
et: Uuenduste paigaldamine

en: Preparing to update your site
et: Saidi uuendamiseks valmistumine

en: Downloading updates failed:
et: Uuenduste allalaadimine ebaõnnestus:

en: Updates downloaded successfully.
et: Uuendused on edukalt alla laaditud.

en: Fatal error trying to download.
et: Allalaadimisel tekkis parandamatu viga.

en: Downloading %project
et: %project allalaadimine

en: Failed to download %project from %url
et: %project allalaadimine %url kaudu ebaõnnestus

en: Update manager
et: Uuenduste haldur

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
et: Vahele jäetavate kirjete arv. Näiteks, kui see väli on kolm, jäetakse kolm esimest kirjet vahele ning neid ei kuvata.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
et: Lehekülgede koguarv. Jäta tühjaks, et näidata kõiki lehekülgi.

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
et: Nende valikute avalikustamine võimaldab kasutajal määrata vaate kuvamisel oma väärtused avalikustatud vormis.

en: Expose items per page
et: Avalikusta kirjete arv lehel

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
et: Kui valitud, võib kasutaja määrata, mitut kirjet vaate ühel leheküljel kuvada.

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: All items
et: Kõik kirjed

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: Administer XML sitemap settings.
et: XML sisukaardi haldamine

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
et: Vaikimisi XML sisukaardi seadeid sellele @bundle saab muuta <a href="@link-type">siit</a>.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
et: Sel lehel on loetletud sisu, millega on seotud veebivorm.

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: Submitted on %date
et: Vastatud %date

en: Submitted by user: %username
et: Vastas: %username

en: Submitted by anonymous user: [%ip_address]
et: Vastas anonüümne kasutaja: [%ip_address]

en: The date this submission was submitted.
et: Vastamise kuupäev.

en: XML sitemap maximum file size
et: XML sisukaardi maksimaalne faili suurus

en: The file description
et: Faili kirjeldus

en: Edit all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste muutmine

en: Delete all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste kustutamine

en: Edit own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste muutmine

en: Delete own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste kustutamine

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
et: Kui märgitud, saab kasutaja määrata, mitu kirjet tuleks algusest vahele jätta.

en: Add new XML sitemap
et: Lisa uus XML sisukaart

en: The sitemap has been saved.
et: Sisukaart on salvestatud.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Basic styles
et: Põhistiilid

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
et: Tühi kast valikulise raamiga. Sa võid määrata teksti ja raami värvi.

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Panel pane
et: Paneeli leht

en: Add new pane
et: Lisa uus paneel

en: Customize this page
et: Muuda seda lehte

en: Builders
et: Koostajad

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Account cancellation URL
et: Konto tühistamise aadress

en: One-time login URL
et: Ühekordne sisselogimise aadress

en: Tokens related to menu links.
et: Menüülinkidega seotud märgised.

en: The title of the menu link.
et: Menüülingi pealkiri.

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Administrative overlay
et: Administratiivne ülekate

en: Posted by !username
et: Lisas !username

en: After saving a new @entity
et: Pärast uue @entity salvestamist

en: created @entity
et: loodud @entity

en: After updating an existing @entity
et: Pärast olemasoleva @entity uuendamist

en: updated @entity
et: uuendatud @entity

en: Before saving a @entity
et: Enne @entity salvestamist

en: saved @entity
et: salvestatud @entity

en: After deleting a @entity
et: Pärast @entity kustutamist

en: deleted @entity
et: kustutatud @entity

en: Configure !plugin_title
et: Seadista !plugin_title

en: Panel fields
et: Paneeli väljad

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
et: Kuvab väljad templiidi asemel paneelis.

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg

en: If enabled this webform will be available as a block.
et: Kui see valik on tehtud, siis on see veebivorm saadaval blokina.

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Primary Region
et: Peamine regioon

en: ‹ prev
et: ‹ eelmine

en: User Bar First
et: Esimene kasutajariba

en: User Bar Second
et: Teine kasutajariba

en: Add @entity_type
et: Lisa @entity_type

en: (No information available)
et: (andmed puuduvad)

en: Hash
et: Räsi

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
et: Võimaldab moodulitel kasutada ja sisaldada laiendatud olemite tüüpe.

en: The file.
et: Fail.

en: Asc
et: Kasvav

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: Include all items option
et: Kõigi kirjete vaatamise võimalus

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
et: Kui valitud, kuvatakse lisanupp kõigi kirjete kaasamiseks vaatesse.

en: The name of the content type.
et: Sisutüübi nimi.

en: The picture of the user.
et: Kasutaja pilt.

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Tokens related to menus.
et: Menüüdega seotud märgised.

en: The menu of the menu link.
et: Menüülingi menüü.

en: The Delta module is an advanced manipulation of the Theme Settings API to allow for customization/configuration of theme settings based on node types, context, or groups of paths.
et: Edasiarendus Theme Settings API'st, mis võimaldab kujundusmallide täiendavat seadistust sisuüksuste, konteksti või navigeerimisteede järgi.

[ctx: datetime]
en: Year
et: Aasta

[ctx: datetime]
en: Month
et: Kuu

[ctx: datetime]
en: Week
et: Nädal

[ctx: datetime]
en: Day
et: Päev

en: View Repeating Dates
et: Korduvate kuupäevade kuvamine

[ctx: datetime]
en: Hour
et: Tund

[ctx: datetime]
en: Minute
et: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
et: Sekund

[ctx: date_order]
en: First
et: Esimene

[ctx: date_order]
en: Second
et: Teine

[ctx: date_order]
en: Third
et: Kolmas

[ctx: date_order]
en: Fourth
et: Neljas

[ctx: date_order]
en: Fifth
et: Viies

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: Weight for new group
et: Uue grupi kaal

en: User role names
et: Kasutajarollide nimed

en: Administer Google Analytics
et: Google statistika haldamine

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
et: Seadistab saidi Google Analytics'i statistikarakenduse jaoks, lisades JS jälgimiskoodi igale lehele.

en: Allows version dependent and shared usage of external libraries.
et: Võimaldab väliste teekide versioonijärgset ja ühiskasutust.

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain

en: Show "Save draft" button
et: Näita "Salvesta mustand" nuppu.

en: Logo settings
et: Logo seaded

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele vaatele tehtud kohandused.

en: The view has been reverted.
et: See vaade on taastatud.

en: This action will permanently remove the view from your database.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle vaate andmebaasist.

en: Create a page
et: Loo sisuleht

en: Create a menu link
et: Loo menüülink

en: Feed path
et: Voo asukoht

en: Create a block
et: Loo plokk

en: of type
et: tüüpi

en: tagged with
et: siltidega

en: titles
et: pealkirjad

en: Action links
et: Tegevuslingid

en: Delta blocks
et: Delta plokid

en: Return to the @name home page
et: Tagasi @name avalehele

en: <h3>Layout configuration</h3>
et: <h3>Paigutuse seadistus</h3>

en: This section is empty.
et: See sektsioon on tühi.

en: This zone is empty.
et: See tsoon on tühi.

en: Column count
et: Veergude arv

en: Date field values
et: Kuupäeva välja väärtused

en: Ancestors
et: Põlvnevus

en: References list
et: Viidete nimekiri

en: The last element of the array.
et: Massiivi viimane element.

en: Unsorted
et: Segamini

en: Primary layout
et: Peamine paigutus

en: Apply (all displays)
et: Lisa (kõikides kuvades)

en:  new
et:  uus

en: @group (historical data): @field
et: @group (ajaloolised andmed): @field

en: Also known as: !also.
et: Tuntud ka kui: !also.

en: Today (page)
et: Täna (leht)

en: Today (block)
et: Täna (plokk)

en: Today's popular content
et: Tänane populaarne sisu

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: Create new Omega subtheme
et: Loo uus Omega alateema

en: @count Columns
et: @count veergu

en: @width Columns
et: @width veergu

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: The size of the file, in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.

en: @type field.
et: @type väli.

en: Also known as %labels.
et: Tuntud ka kui %labels.

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: !start-date to !end-date
et: !start-date kuni !end-date

en: Makes date/time fields available.
et: Võimaldab kuupäeva/kellaaja väljad.

en: The value input for field %field is invalid:
et: Välja %field väärtus on väär:

en: The value @date does not match the expected format.
et: Väärtus @date ei ole korrektses formaadis.

en: System date settings
et: Süsteemi kuupäeva seadistus

[ctx: datetime]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: datetime]
en: Time
et: Kellaaeg

en: All submissions
et: Kõik vastused

en: @entity is viewed
et: @entity vaadatakse

en: viewed @entity
et: vaadati @entity

en: Uploaded file.
et: Üleslaaditud fail.

en: Use a pager
et: Kasuta leheküljenumbreid

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Limit the total number of allowed submissions.
et: Piira vastuste koguarv.

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust kasutaja kohta !timespan jooksul

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust !timespan jooksul

en: Only the latest !number submissions
et: Ainult !number viimast vastust

en: The user who sent the webform submission.
et: Veebivormi vastuse saatnud kasutaja.

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus

en: Webform submissions of the given user.
et: Selle kasutaja veebivormi vastused.

en: The description of the view.
et: Vaate kirjeldus.

en: The title of current display of the view.
et: Praeguse vaate pealkiri.

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: No lock
et: Pole lukustust
