Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable13) - en to lt translation catalogue (1131 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Create a new user account.
lt: Registracija

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Private
lt: Privatus

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: Peržiūrėti

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Center
lt: Centras

en: Types
lt: Tipai

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Archives
lt: Archyvai

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: key
lt: raktas

en: link
lt: nuoroda

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Component
lt: Komponentas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Separator
lt: Skirtukas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Off
lt: Išjungta

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll votes
lt: Balsai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term ID
lt: Termino ID

en: User role
lt: Narių rolės

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: Terms
lt: Terminai

en: Serial
lt: Serija

en: Owner
lt: Savininkas

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Users
lt: Nariai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Užsakymas

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Close
lt: Uždaryti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Duration
lt: Laikas

en: Unsupported database.
lt: Nepalaikoma duomenų bazė.

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Guam
lt: Guamas

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Browse
lt: Naršyti

en: normal
lt: normalus

en: minute
lt: Minutės

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Messages
lt: Žinutės

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Features
lt: Savybės

en: Middle
lt: Viduryje

en: Code length
lt: Kodo ilgis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Characters to use in the code
lt: Simboliai naudojami kode

en: The list of characters to use should not contain spaces.
lt: Šiame sąraše neturėtų būti tarpų.

en: Math question
lt: Matematinis klausimas

en: Encountered an illegal byte while splitting an utf8 string in characters.
lt: Nesuskaičiuojami ar neleistini bitai kai atskiriami utf8 eilutės ir simboliai.

en: For language %lang_name (code %lang_code)
lt: %lang_name kalbai (kodas %lang_code)

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: hour
lt: valanda

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: None.
lt: Joks.

en: Empty
lt: Tuščia

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Caption
lt: Antraštė

en: views
lt: rodinys

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Create new account
lt: Registracija

en: Info
lt: Informacija

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: warning
lt: įspėjimas

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: open
lt: atvira

en: Visitor
lt: Svečias

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Style
lt: Stilius

en: change
lt: pakeisti

en: Forums
lt: Forumai

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Session
lt: Sesija

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Flexible
lt: Lankstus

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Documents
lt: Dokumentai

en: image
lt: paveikslėlis

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Control how your image/file browser works.
lt: Konfigūruoti failų naršyklės darbą.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: Parent Fieldset
lt: Tėvinis Laukelių rinkinys

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Web Images
lt: Web vaizdai

en: Desktop Images
lt: Darbastalio vaizdai

en: Additional Extensions
lt: Papildomi plėtiniai

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: Max Upload Size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lt: Įveskite maksimalų leidžiamą dydį lankytojų įkeliamiems failams (KB)

en: Upload Directory
lt: Atsiuntimo katalogas

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lt: Failai įkeliami per Webformą, visada išsaugomi files kataloge. Jei norite, galite pasirinkti subkatalogą šiems failams saugoti.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lt: Failai su '%ext' plėtiniu yra uždrausti, prašome įkelti failus su %exts plėtiniu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lt: '%filename' failas yra per didelis (%filesize KB). Prašome nekelti failų didesnių nei %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lt: Atsiųstos bylos %filename neįmanoma isaugoti. Paskirties katalogas gali būt neįrašomas.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lt: Įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas. Katalogas, kuriame bandyta išsaugoti, neegzistuoja.

en: Uploading a new file will replace the current file.
lt: Naujai įkeliamas failas pakeis dabar esantį.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Format the display of the time in 12 or 24 hours.
lt: Laiko formatas 12 ar 24 h.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: low
lt: žemas

en: medium
lt: vidutinis

en: high
lt: aukštas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Display on separate page
lt: Rodyti atskirame puslapyje

en: Add CAPTCHA administration links to forms
lt: Prie formos pridėti CAPTCHA administravimo nuorodas

en: administer CAPTCHA settings
lt: administruoti CAPTCHA nustatymus

en: Challenge description
lt: Apsaugos aprašymas

en: Persistence
lt: Patvarumas

en: Always add a challenge.
lt: Visada pridėti apsaugą.

en: Log wrong responses
lt: Įrašyti neteisingus atsakymus

en: The CAPTCHA settings were saved.
lt: CAPTCHA nustatymai buvo išsaugoti.

en: The Drupal form_id of the form to add the CAPTCHA to.
lt: Drupal formos form_id, prie kurios bus pridedama CAPTCHA apsauga.

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: The CAPTCHA type to use for this form
lt: CAPTCHA apsaugos tipas naudojamas šiai formai

en: Illegal form_id
lt: Neteisingas form_id

en: Saved CAPTCHA point settings.
lt: CAPTCHA taško nustatymai išsaugoti.

en: Are you sure you want to delete the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite ištrinti CAPTCHA formai %form_id?

en: Are you sure you want to disable the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite išjungti CAPTCHA formai %form_id?

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA ištrinta formai %form_id.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA išjungta formai %form_id.

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
lt: Šis puslapis leidžia matyti visų apsaugos tipų pavyzdžius, kurie buvo sugeneruoti naudojant dabartinius nustatymus

en: Challenge "%challenge" by module "%module"
lt: Užduotis  "%challenge"  - "%module" modulio

en: 10 more examples of this challenge.
lt: Dar 10 šio apsaugos tipo pavyzdžių.

en: "CAPTCHA" is an acronym for "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". It is typically a challenge-response test to determine whether the user is human. The CAPTCHA module is a tool to fight automated submission by malicious users (spamming) of for example comments forms, user registration forms, guestbook forms, etc. You can extend the desired forms with an additional challenge, which should be easy for a human to solve correctly, but hard enough to keep automated scripts and spam bots out.
lt: "CAPTCHA" yra akronimas sakiniui "Automatizuotas testas leidžiantis atskirti kompiuterius ir žmones". Tai yra apsaugos ir atsakymo testas, kuris atskleidžia ar vartotojas yra žmogus. CAPTCHA modulis leidžia apsisaugoti nuo automatinių brukalų siuntėjų (spambot'ų). Gali būti naudojama prie komentarų formų, vartotojų registracijos formų, svečių knygos formų ir t.t. Jūs galite pasirinkti formas, kuriose norite matyti papildomą apsaugą. Ši apsauga bus lengvai įveikiama žmonėms, tačiau bus pakankamai sunki automatinėms programoms ir automatiniams brukalų (spam) siuntėjams.

en: Note that the CAPTCHA module interacts with page caching (see <a href="!performancesettings">performance settings</a>). Because the challenge should be unique for each generated form, the caching of the page it appears on is prevented. Make sure that these forms do not appear on too many pages or you will lose much caching efficiency. For example, if you put a CAPTCHA on the user login block, which typically appears on each page for anonymous visitors, caching will practically be disabled. The comment submission forms are another example. In this case you should set the "%commentlocation" to "%separatepage" in the comment settings of the relevant <a href="!contenttypes">content types</a> for better caching efficiency.
lt: Pažymėtina jog CAPTCHA modulis bendrauja su puslapių podėlio kūrimu (žiūrėkite <a href="!performancesettings">veikimo nustatymai</a>). Norint, jog apsauga būtų unikali kiekvienai formai modulis pasirūpina, kad tame puslapyje nebūtų kuriamas duomenų podėlis. Pasirūpinkite, kad apsauga nebūtų naudojama per dažnai, nes kitaip bus prarandama podėlio kūrimo nauda. Pavyzdžiui, jeigu CAPTCHA bus naudojama prie vartotojų prisijungimo bloko, kuris naudojamas visuose puslapiuose, tada podėlis tiesiog neveiks. Komentarų formos yra kitas pavyzdys. Šiuo atveju komentarų nustatymuose jūs turėtumėte nustatyti "%commentlocation" į "%separatepage", bet tik prie reikalingų <a href="!contenttypes">turinio tipų</a>. Šitaip bus išnaudojamos visos podėlio galimybės.

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
lt: CAPTCHA yra Carnegie Mellon universiteto prekinis ženklas.

en: A CAPTCHA can be added to virtually each Drupal form. Some default forms are already provided in the form list, but arbitrary forms can be easily added and managed when the option "%adminlinks" is enabled.
lt: CAPTCHA apsauga gali būti pridėta prie kiekvienos drupal formos. Tam tikros pagrindinės formos yra naudojamos formų sąraše, bet jūs galite pridėti savo formas kai "%adminlinks" nustatymas yra įjungtas.

en: Users with the "%skipcaptcha" <a href="@perm">permission</a> won't be offered a challenge. Be sure to grant this permission to the trusted users (e.g. site administrators). If you want to test a protected form, be sure to do it as a user without the "%skipcaptcha" permission (e.g. as anonymous user).
lt: Vartotojai turintys "%skipcaptcha" <a href="@perm">leidimą</a> nematys apsaugos. Būkite tikri, jog šį leidimą suteikėte visiems patikimiems vartotojams (pvz. administratoriams). Jeigu norite testuoti apsaugotą forma, būkite tikri jog testuojantis vartotojas neturi "%skipcaptcha" leidimo (pvz. anonimams).

en: skip CAPTCHA
lt: praleisti CAPTCHA

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
lt: Šis klausimas yra testas, ar jūs esate žmogus, tai skirta apsaugoti svetainę nuo automatinių nepageidaujamų įrašų.

en: Untrusted users will see a CAPTCHA here (!settings).
lt: Nepatikimi vartotojai čia matys CAPTCHA (!settings).

en: general CAPTCHA settings
lt: pagrindiniai CAPTCHA nustatymai

en: Enabled challenge
lt: Apsauga įjungta

en: "@type" by module "@module" (!change, !disable)
lt: "@type" modulio "@module" (!change, !disable)

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
lt: Rodyti CAPTCHA nepatikimiems vartotojams.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
lt: Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

en: %form_id post blocked by CAPTCHA module: challenge "%challenge" (by module "%module"), user answered "%response", but the solution was "%solution".
lt: %form_id atsakymas (post), kurį blokavo CAPTCHA modulis: apsauga "%challenge" ("%module" modulio), vartotojas atsakė "%response", bet teisingas atsakymas buvo "%solution".

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
lt: Nustatykite kur ir kada naudoti CAPTCHA užduotis.

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: An overview of the available challenge types with examples.
lt: Galimų užduočių su pavyzdžiais apžvalga.

en: You can now <a href="!captcha_admin">configure the CAPTCHA module</a> for your site.
lt: Dabar jūs galite <a href="!captcha_admin">sukonfigūruoti CAPTCHA užduoties modulį</a> savo svetainei.

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
lt: Pagrindinis CAPTCHA užduoties modulis, leidžiantis pridėti užduotis prie pasirinktų formų.

en: Code settings
lt: Kodo nustatymai

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Kodo ilgis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensyvumą.

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: tiny
lt: mažytis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: The font size influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Šrifto dydis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensivumą.

en: Character spacing
lt: Tarpų plotis tarp simbolių

en: Define the average spacing between characters. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Nustatykite vidutinį tarpą tarp simbolių. Atkreipkite dėmesį, kad didesnis paveikslėlis reiškia daugiau darbo procesoriui jį generuojant.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
lt: Įveskite šešioliktainį teksto spalvos kodą, pvz., #000 ar #004283.

en: Additional variation of text color
lt: Papildomas teksto spalvos variavimas

en: moderate
lt: vidutiniškas

en: very high
lt: labai aukštas

en: The different characters will have randomized colors in the specified range around the text color.
lt: Skirtingi simboliai turės atsitiktines spalvas, parenkamas iš panašių į nurodytą teksto spalvą.

en: Distortion and noise
lt: Iškraipymai ir triukšmas

en: With these settings you can control the degree of obfuscation by distortion and added noise. Do not exaggerate the obfuscation and assure that the code in the image is reasonably readable. For example, do not combine high levels of distortion and noise.
lt: Su šiom nuostatom galite valdyti klaidinimo laipsnį. Nenaudokite maksimalių reikšmių, nes kodas bus visiškai neįskaitomas.

en: Distortion level
lt: Iškraipymo lygis

en: severe
lt: sunkus

en: Set the degree of wave distortion in the image.
lt: Nustatykite banguoto iškraipymo lygį

en: Smooth distortion
lt: Glotnus iškraipymas

en: This option adds randomly colored point noise.
lt: Šis pasirinkimas prideda spalvotus taškelius

en: Add line noise
lt: Pridėti linijinį triukšmą

en: This option enables lines randomly drawn on top of the text code.
lt: Šis pasirinkimas įjungia linijas, kurios perdengia tekstą.

en: Noise level
lt: Triukšmo lygis

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Fono spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Teksto spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
lt: Paveikslėlio CAPTCHA generavimas nepavyko. Patirinkite paveikslėlių CAPTCHA nustatymus įpatingai šriftą.

en: Image CAPTCHA
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis

en: What code is in the image?
lt: Koks kodas paveikslėlyje?

en: Provides an image based CAPTCHA.
lt: Suteikia vaizdinę CAPTCHA užduotį.

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Simple
lt: Paprastas

en: Menus
lt: Meniu

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Form
lt: Forma

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: File format
lt: Failo formatas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: <None>
lt: -Joks-

en: Directories
lt: Aplankai

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Context
lt: Kontekstas

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Move content in @layout to
lt: Perkelti turinį iš @layout į

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
lt: Rodo regionus ar rėmelius apsuptus dėžute suapvalintais kampais.

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Print
lt: Spausdinti

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Zone
lt: Zona

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: clone
lt: klonuoti

en: Next »
lt: Toliau »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Effect
lt: Efektas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: User roles
lt: Narių rolės

en: User account
lt: Nario erdvė

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: This option enables bilinear interpolation of the distortion which makes the image look smoother, but it is more CPU intensive.
lt: Šis nustatymas įjungia „bilinear“ iškraipymų interpoliaciją. Tai paveikslėlį daro glotnesnį, bet labiau apkrauna procesorių.

en: Add salt and pepper noise
lt: Druskos ir pipirų triukšmas

en: The image CAPTCHA is a popular challenge where a random textual code is obfuscated in an image. The image is generated on the fly for each request, which is rather CPU intensive for the server. Be careful with the size and computation related settings.
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis, kur atsitiktinis tekstinis kodas yra apgadinamas paveikslėlyje, yra labai plačiai naudojama. Paveikslėlis yra sugeneruojamas kiekvienai užklausai, dėl to tai gana stipriai apkrauna serverio procesorių. Būkite atsargūs su dydžio ir skaičiavimų nustatymais.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: export
lt: eksportuoti

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: IP address
lt: IP adresas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lt: Pažymėkite jei norite, kad IMCE naudotu absuliučius URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lt: Įprastas elgasys kai įkeliamas jau egzistuojantis failas

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Default method for creating thumbnails
lt: Numatytasis miniatiūrų kūrimo metodas

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lt: Sumažinti vaizdą pagal miniatiūrų matmenis.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lt: Pirmiau sumažinti, o po to apkarpyti vaizdą, kad tiktų miniatiūros matmenims.

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Settings were imported from the profile %name
lt: Nuostatos buvo importuotos iš %name profilio

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
lt: Nustatykite  0 naudoti maksimalią galimą reikšmę.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Total user quota
lt: Viso nario kvota

en: Set to * to remove the restriction.
lt: Nustatykite * jei norite pašalinti draudimą

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Maximum number of files per operation
lt: Maksimalus failų kiekis operacijos metu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
lt: Galite leisti nariams naudoti daugiau bylų vienai operacijai tokiai kaip pašalinimas, matmenų keitimas. Visos bylos veikiamos vieno Drupal krovimo metu. Tai gali padidinti atminties ir cpu naudojimą todėl naudokite atsargiai. Ignoruoti šią nuostatą nustatykite  0.

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Including subdirectories
lt: Įskaitant  subdirektorijas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Nustatykite kuriuos katalogus galės naudoti šios rolės narys.
    <ul>
    	<li>Naudokite skaičius ir raides katalogo keliui.</li>
    	<li>Nustatyti bylų sistemos root<strong>.</strong>(taškas) simbolį.</li>
    	<li>Naudokite <strong>%uid</strong> kaip nario ID. pvz.: <em>nariu/narys%uid</em> sukurs katalogą <em>nariu/narys1</em>, <em>nariu/narys42</em>, ir tt.</li>
      <li>Norėdami pašalinti katalogą iš sąrašo - palikite katalogo kelią tuščia</li>
      <li>Jei norite daugiau lankstumo naudokite php<br>
      php kelio nustatymui pradžioje įrašykite <strong>php:</strong> ir likusį galiojantį php kodą kuris grąžins tikrąjį kelią. <br>Pvz.: <strong>php: return 'nariu/'.$user-&gt;name;</strong> nustato <strong>narių/NARIO-VARDAS</strong> kaip katalogo kelias.<br>
      Kelių lygių pavyzdys <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> nustato <strong>NARYSTĖS-PRADŽIOS-METAI/MĖNESIS/NARIO-ID</strong> kaip katalogo kelias, pagal narių įstojimo datą.<br>
      Atminkite, kad jūs turėtumėte naudoti $user kintamąjį vietoj $GLOBALS['user'] kadangi kartais tai ne tas pats.</li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad miniatiūrų leidimai neįtakoja miniatiūrų kūrimo ir atsiuntimo. Peržiūrėkite miniatiūrų aprašymą žemiau. </p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Import settings from other profiles
lt: Importuoti nuostatas iš kito profilio

en: Duplicate directory paths are not allowed.
lt: Pasikartojantis direktorijos kelias neleidžiamas.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
lt: %dirname netinkamas direktorijos pavadinimas

en: Create thumbnails
lt: Sukurti miniatiūras

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
lt: Jums neleidžiama valdyti daugiau nei %num failų.

en: directory (%dir)
lt: direktorija (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: File deletion successful: %files.
lt: Failas(-ai) sėkmingai pašalinti: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
lt: Nurodykite matmenis tarp leidžiamos srities 1x1   @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
lt: Bylos keitimas sėkmingas: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
lt: Miniatiūros kūrimas (%thumbnames) sėkmingas %filename.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Scaling up is not allowed.
lt: Didinimas neleidžiamas.

en: %filename(%dimensions) already exists.
lt: %filename(%dimensions) jau yra.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
lt: %filename neįmanoma pakeisti į %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
lt: Neįmanoma nustatyti darbinio katalogo failų naršyklei.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
lt: Nėra direktorijos kurią galite naršyti.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
lt: Failų naršymas %dir direktorijai išjungtas.

en: Do you want to refresh the current directory?
lt: Ar norite atnaujinti dabartinį katalogą?

en: Delete selected files?
lt: Šalinti pasirinktus failus?

en: Please select a thumbnail.
lt: Prašome pasirinkti miniatiūrą.

en: You must select at least %num files.
lt: Privalote pasirinkti bet %num failus.

en: Tips
lt: Patarimai

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
lt: Pasirinkite failą paspausdami atitinkamą eilutę sąraše.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
lt: Ctrl+click prideda ar atima failus iš pasirinkimo.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
lt: Shift+click pasirenkam sritis. Paspauskite srities pradžią ir su shift+click pabaigoje.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
lt: Rikiuoti failus paspaudus stulpelio antraštę.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
lt: Pakeiskite darbo erdvę tempdami už horizontalių ir vertikalių šonų.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
lt: Klaviatūros trumpiniai failų sąrašui: viršun, žemyn, kairėn,  home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
lt: Klaviatūros trumpiniai pasirinktiems failams: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
lt: Klaviatūros trumpiniai direktorijoms: viršun, žemyn, kairėn, dešinėn, home, end.

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: !num files using !dirsize of !quota
lt: !num failai naudoja !dirsize iš !quota

en: unlimited quota
lt: neribota

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Notify me when new comments are posted
lt: Informuoti mane, kai įrašomas naujas komentaras.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Preface First
lt: Antraštė pirma

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
lt: <a href="@module_list">Įjunkite profilio modulį</a> jei norite pasinaudoti profilio laukeliais dar labiau segmentuoti sekimą.

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
lt: Jei pažymėta, vidinės paieškos raktažodžiai bus sekami. Jūs turite konfigūruoti Google paskyrą, kad naudotų vidinės paieškos užklausą <strong>search</strong>. Daugiau informacijos rasite <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.

en: Track AdSense ads
lt: Sekti AdSense skelbimus

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
lt: Jei pažymėta, jūsų AdSense skelbimai bus sekami Google Analytics paskyroje.

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
lt: Nepridėkite sekimo kodo, kurį teikia Google. Šis modulis jau turi sekimo kodą, paremtą jūsų Google Analytics paskyros numeriu ir nuostatomis.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
lt: Neįterpkite  &lt;script&gt; žymių javascript kode.

en: Google Analytics configuration
lt: Google Analytics konfigūravimas

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Google Analytics module
lt: Google Analytics modulis

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
lt: Google Analytics modulis dar nenustatytas. Prašome konfigūruoti <a href="@url">Google Analytics nuostatas</a>.

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: Your webform has been published.
lt: Jūsų formą buvo paskelbta.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Form submission from: %title
lt: Formos pateikimas iš: %title

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: You may use special tokens in this field that will be replaced with dynamic values.
lt: Galite naudoti specialų token šiame laukelyje kurį pakeis dinaminė reikšmė.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: Width of the file field.
lt: Laukelio plotis.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lt: Katalogo %directory neįmanoma sukurti. Patirkinkite ar katalogas įrašomas.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Label placed to the left of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio kairėje

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Label placed to the right of the textfield
lt: Etikėtė teksto laukelio dešinėje

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: default challenge type
lt: apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: @type (from module @module)
lt: @type (@module modulio)

en: Form protection
lt: Formos apsauga

en: Select the challenge type you want for each of the listed forms (identified by their so called <em>form_id</em>'s). You can easily add arbitrary forms with textfield at the bottom of the table or with the help of the '%CAPTCHA_admin_links' option below.
lt: Pasirinkite apsaugos tipus kiekvienai formai (forma atpažįstama pagal <em>form_id</em>). Jūs taip pat galite pridėti teksto lauką lentelės apačioje arba naudoti '%CAPTCHA_admin_links' pasirinkimą.

en: Default challenge type
lt: Apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: Allow CAPTCHAs and CAPTCHA administration links on administrative pages
lt: Leisti CAPTCHA formas ir CAPTCHA administravimo nuorodas rodyti administravimo srityje

en: This option makes it possible to add CAPTCHAs to forms on administrative pages. CAPTCHAs are disabled by default on administrative pages (which shouldn't be accessible to untrusted users normally) to avoid the related overhead. In some situations, e.g. in the case of demo sites, it can be usefull to allow CAPTCHAs on administrative pages.
lt: Šis nustatymas leidžia rodyti CAPTCHA apsaugą prie formų ir administravimo puslapiuose. CAPTCHA pagal nutylėjimą yra paslėpta administravimo puslapiuose (kurių paprastai nepasiekia nepatikimi nariai). Tam tikrais atvejais šis nustatymas yra reikalingas (pvz.: demo puslapiuose) ir gali būti panaudojamas įjungiant CAPTCHA administravimo puslapiuose.

en: Add a description to the CAPTCHA
lt: Pridėti CAPTCHA aprašymą

en: Add a configurable description to explain the purpose of the CAPTCHA to the visitor.
lt: Pridėkite paaiškinimą žmonėms, kurie įvedinės CAPTCHA.

en: CAPTCHA description
lt: CAPTCHA aprašymas

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description.
lt: Konfiguruojamas CAPTCHA aprašymas. Tuščias laukas sugrąžins aprašymą, kuris buvo nustatymas pagal nutylėjimą.

en: Default CAPTCHA validation
lt: CAPTCHA patvirtinimas pagal nutylėjimą

en: Define how the response should be processed by default. Note that the modules that provide the actual challenges can override or ignore this.
lt: Apsaugos atsakymo pagal nutylėjimą nustatymas. Turėkite omenyje, jog kai kurie moduliai gali perrašyti šią reikšmę arba ją tiesiog ignoruoti.

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
lt: Patvirtinimas jautrus didž. ir maž. raidėms - vartotojo atsakymas turi pilnai atitikti apsaugos kodą.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
lt: Patvirtinimas nejautrus raidėms - dydžiųjų ar mažųjų raidžių klaidos yra ignoruojamos.

en: Added CAPTCHA point.
lt: Pridėtas CAPTCHA taškas.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą %language kalbai.

en: Reset of CAPTCHA description.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą.

en: Failed to set a CAPTCHA type for form %form_id: could not interpret value "@captcha_type"
lt: Nepavyko nustatyti CAPTCHA tipo formai %form_id - negalima interpretuoti reikšmės "@captcha_type"

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
lt: CAPTCHA: apsauga "@type" įjungta

en: This is a pre-solved, non-blocking example of this challenge.
lt: Čia yra išspręstas, neblokuojantis apsaugos pavyzdys.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
lt: CAPTCHA: nėra įjungtų apsaugų

en: Test one two three
lt: Testas vienas du trys

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
lt[0]: Blokuotas @count formos įrašas.
lt[1]: Blokuoti @count formos įrašai.
lt[2]: Blokuota @count[2] formos įrašų.

en: CAPTCHA point administration
lt: Kitų formų CAPTCHA užduočių administravimas

en: extra large
lt: labai didelis

en: tight
lt: siauras

en: wide
lt: platus

en: extra wide
lt: labai platus

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: In code
lt: Kode

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: This option makes it easy to manage CAPTCHA settings on forms. When enabled, users with the "%admincaptcha" permission will see a fieldset with CAPTCHA administration links on all forms, except on administrative pages.
lt: Šis pasirinkimas palengvina CAPTCHA formų nustatymų pakeitimus. Vartotojai su "%admincaptcha" leidimu matys susiskleidžiančią formą (fieldset), kurioje bus CAPTCHA administravimo nuorodos. Šių nuorodų nesimatys tik administravimo srityje.

en: Unique
lt: Unikalus

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID. Jeigu problema pasikartoja susisiekite su puslapio administratoriumi.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID (%csid).

en: Color and image settings
lt: Spalvos ir paveikslėlio nustatymai

en: PNG with transparent background
lt: PNG su permatomu fonu

en: @level - no distortion
lt: @lygis - be iškraipymo

en: @level - low
lt: @lygis - žemas

en: @level - medium
lt: @lygis - vidutinis

en: @level - high
lt: @lygis - aukštas

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: No TrueType support
lt: Nėra TrueType palaikymo

en: You need to select at least one font.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną šriftą.

en: The following fonts are not readable: %fonts.
lt: Šie šriftai yra neskaitomi: %fonts.

en: Enter the characters shown in the image.
lt: Įveskite simbolius iš paveikslėlio.

en: Font example
lt: Šrifto pavyzdys

en: Is new
lt: Yra naujų

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Installing updates
lt: Diegiami atnaujinimai

en: Preparing to update your site
lt: Pasiruošiama atnaujinti svetainę

en: Downloading updates failed:
lt: Atnaujinimų siuntimas nepavyko:

en: Updates downloaded successfully.
lt: Atnaujinimai atsiųsti sėkmingai.

en: Fatal error trying to download.
lt: Mirtina klaida bandant atsiųsti.

en: Downloading %project
lt: Atsiunčiamas %project

en: Failed to download %project from %url
lt: Negalima gauti %project iš %url

en: Update manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: !name (hidden)
lt: !name (paslėpta)

en: Other...
lt: Kita...

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: !module has been installed.
lt: !module įdiegtas.

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: The file has been renamed to %filename.
lt: Failas pervadintas į %filename.

en: %filename has been uploaded.
lt: %filename atsiųstas.

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų direktorijos kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
lt: Direktorija %dirname nepasiekiama.

en: Access to %directory was denied.
lt: Priėjimas prie %directory uždraustas.

en: You can not perform this operation.
lt: Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: Administer IMCE
lt: Administruoti IMCE

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Image CAPTCHA requires GD library
lt: Paveikslėlio CAPTCHA reikalinga GD biblioteka

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: CAPTCHA session reuse attack detected.
lt: CAPTCHA sesijos pakartotinio panaudojimo ataka aptikta.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Administrative overlay
lt: Administratoriaus sluoksnis

en: Change view
lt: Pakisti viazdą

en: Administer CAPTCHA settings
lt: Administruoti CAPTCHA nustatymus

en: Skip CAPTCHA
lt: Praleisti CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
lt: Naudotojams su šiuo leidimu CAPTCHA nebus pateikta.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Content paths
lt: Turinio keliai

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, pavadinimų, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, ID, atskirtų kableliais, sąrašas.

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en:  new
lt:  nauja

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą
