Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable16) - en to sr translation catalogue (42 entries)

en: list
sr: листа

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Mail
sr: Пошта

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Mode
sr: Режим

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Languages
sr: Језици

en: None.
sr: Ништа.

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sr: Фајл %file не може бити сачуван. Дошло је до непознате грешке.

en: Basic options
sr: Основне опције

en: Date and time
sr: Датум и време
