Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable20) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.
