Webchick's test profile (7.x-0.1-unstable23) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Tags
bo: གདོང་འཛར།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: No
bo: མིན།

en: Text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: Medium
bo: འབྲིང་རིམ།

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས།

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས།

en: Boolean
bo: པོ་ཨར་ཐང་།
